کد خبر: ۴۰۶۴۹۰
۲۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
0
برای نخستین بار در تعمیرگاه مرکزی فولاد مبارکه عملیات تعمیر و بهینه‌سازی دیزل پمپ کوره‌های پاتیلی ناحیه فولادسازی با موفقیت انجام و این تجهیز مجدداً در فرایند خط تولید مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

تعمیر و بهینه‌سازی دیزل پمپ كوره‌های پاتیلی ناحیه فولادسازی

مهدی صبوری، رئیس کارگاه تعمیرات مکانیک تعمیرگاه مرکزی فولاد مبارکه، ضمن ابراز خرسندی از انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات و بهینه‌سازی این پمپ و قدردانی از حمایت‌های مدیریت تعمیرگاه مرکزی و همکاری سایر کارکنان تصریح کرد: پمپ کوره‌های پاتیلی ناحیه فولادسازی با بیش از ۱۵۰ قطعه متفاوت از چندین قسمت شامل گیربکس، پمپ، کولینگ روغن و... تشکیل شده است و با توجه به طراحی خاص پینیون، کرانویل و توربین قابل تنظیم باید با حساسیت و شرایط خاصی مونتاژ و تنظیم گردد که این امر با استفاده از دانش فنی کارکنان تیم تعمیرات پمپ، دفتر فنی تعمیرگاه و دفتر فنی ناحیه فولادسازی با موفقیت انجام گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: