کد خبر: ۴۰۶۴۹۸
۲۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
0
چک خسارت آتش سوزی شرکت داروسازی امین اصفهان با حضور مدیران عامل دو شرکت تحویل گردید.

بیمه آسیا خسارت 67 میلیارد تومانی داروسازی امین را پرداخت کرد

به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، با حضور مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، چک خسارت ۶۷ میلیارد تومانی شرکت داروسازی امین، به مدیرعامل این شرکت تحویل گردید.

مدیرعامل بیمه آسیا در این نشست، ابتدا از تلاش شایسته همکاران خود در پرداخت سریع این خسارت قدردانی کرد و گفت: خوشحالیم از اینکه توانستیم بار دیگر به تعهد خویش عمل کنیم و همیشه مهم‌ترین راهبرد بیمه آسیا، ارائه خدمات با بهترین کیفیت، رضایت مشتریان و بیمه گذاران و پرداخت به حق و سریع به زیان دیدگان است.

مسعود بادین در ادامه بر پرهیز از کم بیمه گی در پوشش‌های بیمه‌ای از سوی واحد‌های تولیدی تأکید کرد و گفت: به منظور صیانت و حفظ سرمایه‌های ملی کشور و انجام درست عملیات بیمه گری، ضروری است پوشش‌های کامل بیمه‌ای از سوی صاحبان صنایع و واحد‌های تولیدی اخذ شود.

در ادامه این نشست، محمد مهدی حقوقی، مدیرعامل شرکت داروسازی امین در سخنانی از فرایند دقیق رسیدگی به این خسارت و همچنین عملکرد صادقانه و حرفه‌ای کارشناسان بیمه آسیا و حضور در نخستین روز حادثه، قدردانی کرد و اظهار داشت: با وقوع این حادثه به وضوح دریافتیم که پوشش‌های بیمه‌ای تا چه اندازه برای فعالیت‌های اقتصادی ضروری هستند و در حقیقت، بیمه نوعی واکسیناسیون برای صنایع است و با داشتن آن، می‌توان خسارت‌های سنگین احتمالی را جبران کرد.

گفتنی است شرکت داروسازی امین در سال ۱۳۶۴ تاسیس و در سال ۱۳۶۹ به بهره‌برداری رسید و هم اکنون، بیش از ۳۷۰ محصول دارویی را تولید و عرضه می‌کند. این شرکت در اردیبهشت ماه سال جاری در اثر اتصال برق دچار آتش سوزی شد و واحد تولیدی آن به شدت آسیب دید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: