کد خبر: ۴۰۶۵۱۶
۲۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
0
رئیس کل بیمه مرکزی با اهدای لوح تقدیر، از اقدامات شرکت بیمه تعاون در بزرگداشت هفته و روز بیمه تجلیل کرد.

قدردانی رئیس کل بیمه مرکزی از اقدامات شرکت بیمه تعاون در هفته بیمه

به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه تعاون، در متن این تقدیر نامه که به امضای دکتر علی استادهاشمی رئیس کل بیمه مرکزی رسیده، آمده است: «تحقق آرمان‌های بلند صنعت بیمه و بازیابی جایگاه این صنعت اعتماد ساز در سپهر اقتصادی کشور به تعامل تمامی ارکان صنعت نیاز مبرم دارد و ناگفته پیداست که هیچ نهادی به تنهایی نمی‌تواند سطح فرهنگ عمومی و به تبع آن ضریب نفوذ محصولات و خدمات بیمه‌ای را ارتقا بخشد.

میزبانی گردهمایی متولیان، سیاستگذاران و کارشناسان آن شرکت سهامی بیمه به مناسبت سالروز ۱۳آذر، روز ملی بیمه در استان یزد، فصل تازه‌ای از همدلی خانواده صنعت بیمه را رقم زد.

بر خود فرض میدارم از برنامه ریزی هوشمندانه و همراهی صیمانه شما به سهم خود قدردانی نمایم. انشالله در پناه پروردگار توانا قرین توفیق باشید.»

اقدامات چشمگیر شرکت بیمه تعاون در هفته بیمه

هفته بیمه رویدادی کلیدی در تقویم کشورمان است که نقش مهمی در ارتقای دانش و آگاهی عمومی نسبت به صنعت بیمه ایفا می‌کند. در این هفته، شرکت‌های بیمه و سازمان‌های مرتبط با اجرای ویژه برنامه‌های آموزشی، ترویجی و انگیزشی، به فعالیت‌های مضاعفی در جهت ترویج فرهنگ بیمه از طریق ارائه اطلاعات دقیق و جذاب به مخاطبان رو می‌آورند. شرکت بیمه تعاون نیز همچون سال‌های گذشته با نگاهی ویژه به این موضوع، مطابق با برنامه اعلامی از سوی سندیکای بیمه گران ایران و بیمه مرکزی، برنامه‌های خود را در استان یزد پیاده سازی کرد.

برگزاری نشست هم اندیشی نمایندگان و کارگزاران استان یزد با مدیرعامل شرکت بیمه تعاون، اطلاع رسانی هفته بیمه از طریق اکران بیلبورد و استند در اماکن پرتردد استان یزد و نیز برگزاری نشست مشترک با «محمد دهقان منشادی» مدیر کل اقتصاد و دارایی استان و آیت الله «محمدرضا ناصری» نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد از جمله این اقدامات بود.

اما فعالیت‌های ترویجی شرکت بیمه تعاون در این هفته تنها به استان یزد محدود نبود، به گونه‌ای که علاوه بر برگزاری مراسم زنگ بیمه در موسسه آموزشی «اختر دانش» یزد که با اهدای بسته‌های هدیه به دانش آموزان شامل لوازم التحریر و ماهنامه قلک همراه بود، این مراسم در گروه آموزشی عقاب طلایی استان همدان نیز پیاده سازی شد. همچنین انعقاد تفاهم نامه همکاری با تعدادی از شهرداری ها، بخشداری ها، فرمانداری ها، مدیران کل ادارات، کارفرمایان و روسای شرکت ها، مدیران مجتمع‌های مسکونی و مدیران مدارس مبنی بر معرفی محصولات بیمه‌ای در استان گیلان، رونمائی از خودروی «کاروان تعاون» به عنوان اولین واحد صدور سیار بیمه نامه و نیز برگزاری جشن بزرگ همیاران بیمه با حضور دانش آموزان و خانواده هایشان از ۱۶ آبان تا ۱۶ آذر در این استان را می‌توان از دیگر اقدامات در این حوزه برشمرد. گفتنی است شعب و نمایندگی‌های شرکت بیمه تعاون در برگزاری مراسم هفته و زنگ بیمه در استان‌ها همکاری قابل توجهی داشتند.

گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: