کد خبر: ۴۰۶۵۲۷
۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
0
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش گفت: آزمون سراسری نوبت اول سال ۱۴۰۳ و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

ثبت نام با تاخیر ۱۷ هزار نفر در نوبت اول آزمون سراسری۱۴۰۳

علیرضا کریمیان مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: امکان ثبت‌نام با تاخیر از روز دوشنبه ۲۷ تا ساعت ۲۴ دیشب سه‌شنبه ۲۸ آذر از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان انجام شده است.

وی افزود: ثبت نام با تاخیر ۱۷ هزار نفر در نوبت اول آزمون سراسری۱۴۰۳ و آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان در طی ۲۷ و ۲۸ آذر انجام شده است و به این ترتیب بیش از یک میلیون و ۵۷ هزار نفر داوطلب شرکت در نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۳ ثبت نام شده اند که با احتساب افرادی که متقاضی شرکت در گروه‌های آزمایشی هنر و زبان نیز بوده اند، این تعداد به بیش از یک میلیون و ۱۴۸ هزار دواطلب افزایش پیدا کرده است. تعداد داوطلبان آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان نیز به حدود ۶۰۹ هزار نفر رسیده است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش تاکید کرد: آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان در روز‌های پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: