February 2024 27 / سه‌شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۴۰۶۷۳۴
۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۰
0
در حاشیه برگزاری نمایشگاه تلکام تفاهم‌نامه همکاری بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد توسعه فناوری‌های دانش‌بنیان ریاست جمهوری به امضا رسید.

توسعه آزمایشگاه تحقیقاتی و ارزیابی نسل پنجم شبکه‌های مخابراتی محقق می‌شود

در حاشیه نمایشگاه تلکام که در مرکز نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با حضور روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری ۳ تفاهم‌نامه همکاری را به امضا رساندند.

این تفاهم‌نامه‌ها در سه محور «توسعه آزمایشگاه تحقیقاتی و ارزیابی نسل پنجم شبکه‌های مخابراتی»، «ارائه گرنت پژوهشی» و «ارائه خدمات مشاوره و نظارت بر طرح‌های پژوهشی» است که ما بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به امضا رسید.

به نقل از پژوهشگاه ارتباطات وفناوری اطلاعات، معرفی فعالان زیست‌بوم شامل پژوهشگران، هسته‌های پژوهشی دانشگاهی و شرکت‌های دانش‌بنیان جهت دریافت خدمات از پژوهشگاه ICT و مشارکت در تامین مالی حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی و طرح‌های پژوهشی در قالب فرصت مطالعاتی و دانش‌پژوهان پسادکتری از جمله مواردی است که در این تفاهم‌نامه ذکر شده است.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال (تلکام) از روز شنبه ۲ دی ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی آغاز به کار کرده و تا ۵ دی ماه ادامه دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها