February 2024 21 / چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۴۰۶۷۸۴
۰۶ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۵
0
سازمان حفاظت محیط زیست از درج کردن تصویر عقاب طلایی بر روی کارت مربیان فوتبال سراسر کشور خبر داد.

درج کردن تصویر عقاب طلایی بر روی کارت مربیان فوتبال

کانون مربیان فوتبال ایران در راستای عمل به مسؤولیت اجتماعی خود در رسیدن به اهداف و دغدغه‌های حوزه حفاظت محیط زیست، تصویر گونه عقاب طلایی را بر روی کارت مربیان فوتبال سراسر کشور درج می‌کند.

این کارت که قرار است در آئین نکوداشت مربیان برتر سال رونمایی شود، مزین به نشان سازمان حفاظت محیط زیست است که در مراسمی که در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار خواهد شد، به نمایش عمومی درخواهد آمد.

همچنین در این کارت یک شعار محیط زیستی به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست درج می‌شود؛ این رویکرد جدید کانون مربیان فوتبال ایران در تعامل با معاونت آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان به عمل آمده است که می‌تواند تأثیر مثبت و ماندگاری برای فرهنگ‌سازی در حوزه محیط زیست داشته باشد.

عقاب طلایی با نام علمی Aquilachrysaetos، در کنار عقاب دریایی دم‌سفید، عقاب دریایی و عقاب شاهی (شاه‌باز) در دسته عقاب‌های بزرگ‌جثه قرار می‌گیرد؛ با وجود کاهش تعداد و انقراض این پرنده در برخی زیستگاه‌ها، اما همچنان در مناطق وسیعی از اوراسیا، آمریکای شمالی و شمال آفریقا یافت می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: