February 2024 27 / سه‌شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
معاونت مالی و سرمایه گذاری پست بانک ایران برای آبان ماه 1402 اعلام کرد؛
کد خبر: ۴۰۶۸۷۹
۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵
0
مدیریت شعب استان خراسان رضوی، با افزایش۳۲ هزار و ۳۰۵ دستگاه پایانه فروشگاهی متصل به حساب‌های پست بانک ایران رتبه اول رشد این شاخص را در آبان ماه سال جاری بدست آورد.

صدر نشینی مجدد مدیریت شعب استان خراسان رضوی، در افزایش تعداد پایانه‌های فروشگاهی

به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر طبق گزارش اداره کل آمار و بودجه و اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار، مدیریت شعب استان خراسان رضوی با تحقق ۲۰۰ درصد در رتبه نخست و مدیریت شعب استان‌های سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی به ترتیب با تعداد ۸ هزار و ۶۸ و ۱۷ هزار و ۸۲۵ دستگاه در جایگاه دوم و سوم، افزایش تعداد پایانه‌های فروشگاهی متصل به حساب‌های پست بانک ایران در آبان ماه سال ۱۴۰۲ قرار گرفتند.


بر اساس این گزارش، مدیریت شعب استان‌های سیستان و بلوچستان و آذربایجان غربی در آبان ماه سال جاری، به ترتیب ۲۰۰ و ۱۹۱٫۸ درصد در نصب پایانه‌های فروشگاهی متصل به حساب‌های بانک رشد داشته‌اند.
بر اساس این آمار، درصد افزایش تعداد پایانه‌های فروشگاهی در سطح کشور در این بازه زمانی، نسبت به اسفند ١۴٠١ بصورت تجمعی بالغ بر ۷٫۸۴ درصد بوده است و در مجموع استان‌ها، در آبان ماه گذشته ۱۴۳٫۷درصد از اهداف تعیین شده خود را محقق کرده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها