همزمان با جشنواره هوای پاک به اجرا در آمد؛
کد خبر: ۴۰۶۸۹۶
۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
0
همزمان با جشنواره هوای پاک، طرح بازدید فنی زمستانه خودروی مشتریان از سوی شرکت امدادخودروی سایپا در راستای کمک به کاهش آلودگی هوا و رضایتمندی مشتریان، به مرحله اجراء در آمد.

مشتریان گروه خودروسازی سایپا می‌توانند علاوه بر بهره مندی از بسته‌های خدمات جذاب جشنواره هوای پاک خدمات خودرو در محل مشتری، متناسب با نیاز خود از پکیج بازدید فنی زمستانه خدمات خودرو در محل مشتری استفاده کنند.

جشنواره هوای پاک از ۴ آذرماه آغاز و تا ۲۰ اسفندماه ادامه دارد و دارندگان خودرو‌های سواری گروه خودرو سازی سایپا، شامل خودرو‌های گروه ایکس ۱۰۰ و ۲۰۰، کوییک، برلیانس H۲۰۰ و H۳۰۰، شاهین، چانگان CS۳۵، سراتو، تندر ۹۰ و ساندرو می‌توانند از مزایای جذاب آن شامل پکیج پایه به همراه ۲ قطعه یدکی خودرو هدیه و ایاب و ذهاب رایگان و پکیج کامل شامل ۵ قطعه یدکی خودرو هدیه و ایاب و ذهاب رایگان بهره‌مند شوند.

همچنین طرح تخفیف بازدید فنی زمستانه خدمات خودرو در محل مشتری از تاریخ ۲۶ آذرماه آغاز و تا ۲۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت و دارندگان خودرو‌های مذکور می‌توانند در طی بازه طرح از ایاب و ذهاب رایگان و تخفیف ۵۰% اجرت بهره‌مند شوند، پکیج بازدید فنی مجموعه‌ای کامل از بازدید‌های لازم خودرو از جمله بازدید‌های انواع مایعات، چهارچرخ، سیستم ایمنی و انتقال قدرت، کولر و بخاری و عیب یابی با دستگاه و ... است.

مشتریان گروه خودروسازی سایپا می‌توانند به صورت تلفنی از طریق شماره تماس ۰۲۱۸۴۴۴۴ یا اینترنتی با مراجعه به سایت شرکت امدادخودرو سایپا، بخش خدمات در محل به نشانی www.emdadsaipa.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: