February 2024 21 / چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۴۰۷۰۸۸
۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۵
0
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: زمین برای ساخت هزار پروژه نهضت ملی مسکن آماده شده است پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن در اولویت است.

زمین برای ساخت هزار پروژه نهضت ملی مسکن آماده شده است

ارسلان مالکی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: به طور قطع اولویت مجموعه وزارت راه و شهرسازی تسریع در پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن است و باید بدانیم که اتمام سریع‌تر این پروژه‌ها حتی به اندازه یک روز بخش عمده‌ای از مشکلات مسکن متقاضیان را برطرف می‌کند.

مالکی با بیان اینکه هزار پروژه آماده سازی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در کشور تعریف شده است تصریح کرد: تعریف این میزان از پروژه نیاز به نظارت مضاعف در تطبیق هزینه‌ها با قوانین و مقررات، تامین اعتبارات و مستندسازی اسناد دارد و نمی‌توان به این کار تنها به عنوان یک تکلیف اداری نگاه کرد بلکه این حجم از کار نیاز به سیستم، فرایند و سازوکار دقیق دارد.

مالکی با اشاره به اینکه تعرض به یک هزار و ۴۸۰ هکتار زمین دولتی توسط یگان حفاظت این سازمان از ابتدای امسال تا آذرماه رفع شده است گفت: بیشترین میزان رفع فوری تعرض طی این مدت در استان فارس به مساحت ۲۹۹ هکتار بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: