کد خبر: ۴۰۷۲۰۷
۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰
0
با دعوت و حضور ۵۰ نفر از بیماران مرکز بازتوانی قلبی بیمارستان بانک ملی ایران تور یک روزه سلامت برگزار شد.

برگزاری تور سلامت بیماران مرکز بازتوانی قلبی بیمارستان بانک ملی ایران

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این تور که با هدف تقویت و تکمیل فرآیند خدمات درمان و با شعار زندگی سالم با همراهی کادر درمان بیمارستان برگزار شد، بیماران با اجرای تمرینات و حرکات ورزشی مناسب، پیاده روی و تپه نوردی صبحگاهی فرآیند درمان خود را تکمیل کردند.

 

دکتر مصطفی نجاتیان مسئول بخش بازتوانی قلبی بیمارستان با بیان این که امکانات و تجهیزات مدرن و کامل در بیمارستان بانک موجب شده خدمات موثرتری به بیماران قلبی ارائه دهیم، اظهارداشت: با وجود پزشکان و متخصصان متبحر و کادر درمانی مجرب و کارآمد، بسیاری از بیماران قلبی مایل هستند برای درمان به بیمارستان بانک مراجعه کنند. به گفته وی، ارائه خدمات مطلوب به بیماران قلبی یکی از نقاط قوت بیمارستان بانک به شمار می‌رود. گفتنی است این برنامه به همت مرکز بازتوانی قلبی بیمارستان و با همراهی اداره کل روابط عمومی اجرا شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: