February 2024 22 / پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران:
کد خبر: ۴۰۷۲۲۹
۱۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
0
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، گف: گذر گردشگری خیابان سی تیر تعطیل نشده و درحال بازطراحی و بهسازی است.

گذرگردشگری سی‌تیر تعطیل نشده، درحال بازطراحی است

سعید بیگی درمورد آخرین وضعیت گذر گردشگری خیابان سی‌تیر، گفت: با توجه به اینکه غرفه‌های این محور ناظر بر سازه قدیمی بود؛ از نظر بهداشتی دچار مشکل شده بود و نیاز به بازطراحی داشت. محور سی‌تیر تهویه مناسب و همچنین آب شهری نداشت و علاوه بر این موضوعات به سیستم فاضلاب شهری هم متصل نبود، بازسازی و بهسازی آن در دستور کار قرار گرفت.

بیگی باتاکید بر اینکه محور سی‌تیر تعطیل نشده، بلکه در حال بازطراحی است، تصریح کرد: بازطراحی و بازپیرایی این محور مدنظر است که خوشبختانه طرح جدید توسط سازمان زیباسازی شهر تهران طراحی و قرارداد اجرایی آن نیز ابلاغ شده است. به طوری که ساخت این پروژه به زودی شروع می‌شود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در ادامه گفت: طبق پیش‌بینی‌ها تا سه ماه آینده این پروژه تکمیل خواهد شد. تمام سعی ما این است که تا شب عید، پروژه بازطراحی محور سی‌تیر تکمیل شود. چون پروژه عمرانی است، ممکن است زمان تکمیل آن یک ماه نوسان داشته باشد. اگر تا شب عید پروژه بازطراحی محور سی‌تیر تکمیل شود، اتفاق خیلی خوبی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه تلفیق بحث فرهنگی در کنار عرضه مواد غذایی و گردشگری در طراحی جدید این محور انجام خواهد شد، تصریح کرد: رایزنی‌هایی با وزارت فرهنگ و ارشاد انجام شده تا امکان برپایی غرفه‌های عرضه کتاب هم در این محور ایجاد شود.

وی با اشاره به تفکیک غرفه‌ها در طراحی جدید این محور ادامه داد: تفکیک غرفه عرضه مواد غذایی با غرفه صنایع گردشگری از جمله اقدامات طراحی جدید است. از دیگر نکات مورد توجه در باز پیرایی این محور بحث انشعابات مثل آب، برق و فاضلاب در طرح جدید سی تیر است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها