کد خبر: ۴۰۷۲۹۸
۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۰
0
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ، شرکت سرجین بافت که از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است، روز جمعه پانزدهم دیماه در استان زنجان افتتاح شد.

شرکت سرجین بافت با تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان زنجان افتتاح شد

به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، طرح یادشده طی مراسمی با حضور دکتر علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر افشارچی استاندار زنجان، نمایندگان مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی، افتتاح و به بهره برداری رسید.

شرکت سرجین بافت با اشتغالزایی ۵۵۰ نفر در فاز نخست در صنعت نساجی فعال است که دارای خطوط کامل ریسندگی، بافندگی، تکمیل و رنگرزی و دوزندگی بوده و با تسهیلات بانک صنعت و معدن شامل ۳۵ میلیون دلار تسهیلات ارزی و ۵۵۰ میلیارد ریال تسهیلات ریالی سرمایه ثابت احداث شده است؛ همچنین تسهیلات سرمایه در گردش به مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد ریال در ارکان اعتباری این بانک برای طرح یادشده مصوب شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: