February 2024 27 / سه‌شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۴۰۷۳۱۷
۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
0
نادعلی گفت: شهرداری منطقه پنج پایتخت به مناسبت پاسداشت مقام زن برای آزادی زنان زندانی پنج میلیارد تومان را با همکاری شورای شهر تهران اختصاص داد.

اختصاص ۵ میلیارد تومان برای آزادی زنان زندانی توسط شهرداری تهران

علیرضا نادعلی در دویست و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن تسلیت به حضرت صاحب الزمان (عج)، مقام معظم رهبری و امت اسلامی و ملت ایران و مردم کرمان به مناسبت حادثه تروریستی هفته گذشته، اظهار کرد: آنچه که رسانه‌های صهیونیستی سعی کردند در دنیا نشان دهند این بود که آمریکا سعی کرد چهره حاج قاسم و دیگر چهره‌های مقاومت را به عنوان تروریست معرفی کند، بعد از چهار سال که گذشته است وقتی داعش در سالگرد چهارم شهادت حاج قاسم سلیمانی کسانی که به نام و راه ایشان اعتقاد دارند را به شهادت می‌رساند نشان می‌دهد که آیا ما ترروریسم و یا ضد تروریسم بودیم. حاج قاسم در برابر داعش ایستاد و بزرگترین لطمه را به این گروهک تروریستی وارد کرد و بساط داعش را در منطقه غرب آسیا جمع کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد:، اما دشمنان انتقام‌های کور می‌گیرند و مهمتر از اینکه دنیا باید بداند این است که داعش دست ساخته آمریکا و اسرائیل بوده است و وقتی می‌گوییم حادثه کرمان به دست داعش انجام شده به این معنا است که آمریکا و اسرائیل پشت صحنه آن‌ها هستند و در خواست می‌کنم مرگ بر آمریکا و اسرائیل را با صدای بلند در صحن شورای اسلامی شهر تهران بیان کنیم.

نادعلی با تأکید بر اینکه شهرداری منطقه پنج تهران به مناسبت پاسداشت مقام زن برای آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد پنج میلیارد تومان را با همکاری شورای اسلامی شهر تهران اختصاص داد، خاطرنشان کرد: اتفاق بسیار خجسته‌ای رخ داده است و مبلغ ۱۰ میلیارد تومان نیز توسط مردم جمع آوری شد که اتفاق بسیار خوبی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها