کد خبر: ۴۰۷۳۴۰
۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
0
بیمه آسیا دردومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه با رویکرد هوش مصنوعی ، مشارکت فعالی داشت.

مشارکت فعال بیمه آسیا در دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال

به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا به عنوان عضو شورای سیاستگذاری دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه با رویکرد هوش مصنوعی، در نشست اصلی و پنل‌های تخصصی حضور داشت.

بنابر این گزارش، هم چنین بیمه آسیا با برپایی غرفه اختصاصی و توزیع بروشور‌های اطلاع رسانی، پاسخگوی پرسش‌های بیمه‌ای و ارائه خدمات به مراجعه کنندگان بود.

این گزارش می‌افزاید، بنابر اعلام دبیر کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه سال گذشته ۱۴۴ مقاله دریافت شده بود که امسال با رشد ۸۵ درصدی به ۲۷۰ مقاله رسید. از میان این مقالات، ۵ مقاله چاپ شده در مجلات علمی و پژوهشی و ۹ مقاله در سایت کنفرانس و نمایه شده در سیویلیکا خواهد بود.

گفتنی است، دومین کنفرانس ملی تحول دیجیتال، بانک و بیمه با رویکرد هوش مصنوعی روز شنبه مورخ ۱۶ دی ماه سال ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های بین المللی صداو سیما برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: