February 2024 27 / سه‌شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۴۰۷۴۵۱
۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۰
0
مدیرکل دفتر رئیس سازمان فناوری اطلاعات درباره حذف حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی داخلی توضیحی منتشر کرد.

امکان حذف حساب در پیام‌رسان‌های داخلی وجود دارد

شاید شما هم این جمله که " در پیام رسان‌های داخلی امکان حذف حساب کاربری وجود ندارد" را شنیده باشید؛ این یکی از موضوعاتی است که می‌تواند در فردی که قصد ایجاد حساب در یک شبکه اجتماعی را دارد یا این کار را انجام داده است، نگرانی و پشیمانی یا احساس ناامنی ایجاد کند.

به دنبال همین موضوع و تفکر به اشتباه ایجاد شده برای برخی کاربران، قاسم عسلی، مدیرکل دفتر رئیس سازمان فناوری اطلاعات، روابط عمومی و امور بین‌الملل در پست جدیدی در صفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی داخلی پستی منتشر و در این باره توضیحی ارائه کرد.

مدیرکل دفتر رئیس سازمان فناوری اطلاعات در این باره نوشت: چند نکته در خصوص نداشتن امکان حذف حساب کاربری در پیام رسان‌های داخلی:

حفظ حریم خصوصی کاربران پیام رسان‌های داخلی فراتر از دغدغه و حتی خط قرمز وزارت ارتباطات و خود پیام رسان‌هاست. امکان حذف حساب کاربری (Delete Account) به عنوان حقوق مسلّم کاربران در پیام رسان‌های داخلی وجود دارد.

پس از حذف حساب کاربری به دلیل غیرقابل بازگشت بودن اطلاعات مربوط به این حساب در این بخش سعی شده تا جلوی حوادث احتمالی ناخواسته گرفته شود. شاید به همین دلیل بوده که تصور امکان عدم حذف اکانت به وجود آمده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها