کد خبر: ۴۰۷۷۹۸
۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
0
مدیرعامل شرکت بن رو در اولین روز کاری ضمن بازدید از کارخانه ساوه و خطوط تولید و دیدار با کارکنان در شورای مدیران این شرکت با بیان اینکه کار جهادی با هدف رشد تولید یک رویکرد مدیریتی در شرایط ویژه اقتصادی امروز کشور است اظهار داشت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اقدام جهادی عبور از موانع، بزرگ ندیدن موانع کوچک، فراموش نکردن آرمان ها به همراه شوق به انجام کار است که مصداق بارز آن پیروزی های دوران دفاع مقدس است.

ارتقای کیفیت و تنوع محصول نتیجه مدیریت جهادی در گروه سایپا است

احسان مقدم با بیان مطلب فوق افزود: شاخص ما برای اقدامات جهادی روحیه حاکم بر جبهه‌های دفاع مقدس است که به خوبی در آن زمان اجرا شده و پیش روی ما قرار دارد.

مدیرعامل شرکت بن رو با اشاره به رویکرد جهادی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که باعث شده گروه سایپا در مسیر رشد و تعالی قرار بگیرد گفت: افزایش تولید، ارتقای کیفیت و تنوع محصول و نیز توجه ویژه به نیروی انسانی حاصل رویکرد جهادی در مدیریت ارشد گروه سایپا است.

او با بیان اینکه فرآیند تولید و دستیابی به برنامه‌های تولیدی با نگاه ویژه به ظرفیت‌های نیروی انسانی در دستور کار شرکت قرار دارد تصریح کرد: نگهداری و توسعه زیر ساخت‌های تولیدی با رویکرد‌های ارتقاء کیفیت محصول و راه اندازی دستگاه‌ها و تجهیزات تولیدی که در حوزه کیفیت موثر است، نقش سازنده‌ای برای شرکت بن رو در ادامه مسیر رو به پیشرفت خود دارد.

مقدم با اشاره به اینکه نیروی انسانی رکن اصلی هر مجموعه تولیدی است اظهار داشت: لازم است به رفاهیات، توانمندسازی و آموزش نیروی انسانی توجه ویژه‌ای صورت پذیرد.

او افزود: سرمایه گذاری در سالن رنگ برای توسعه توان تولیدی با تغییرات مهندسی، بازسازی و نوسازی تجهیزات و بازچرخش آب در تصفیه خانه ها، حفظ شرایط تولید برق و توجه به انرژی و مصرف بهینه در فرآیند‌های تولیدی شرکت، از جمله اقداماتی است که برای اجرای آن‌ها برنامه ریزی‌های لازم انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بن رو با بیان اینکه تامین اقلام مصرفی و بحرانی و شناسایی گلوگاه‌های تولیدی برای حفظ شرایط تولیدی بسیار اهمیت دارد تصریح کرد: برای اجرای بهینه سیستم مدیریت کارخانه باید نگاه متوازنی به بهبود کیفیت محصول و افزایش تولید و نیروی انسانی وجود داشته باشد.

او در پایان با اشاره به موفقیت‌های شرکت بن رو در حوزه تولید محصول در سطح گروه سایپا اظهار داشت: مدیریت گذشته شرکت بن رو موفقیت‌های قابل توجهی در حوزه تولیدی داشته و امیدواریم بتوانیم این مسیر را ادامه دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: