کد خبر: ۴۰۷۸۲۱
۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
0
مدیر ارشد مالی بی‌ام‌و گفت: حدود ۱۵ درصد از فروش بی‌ام‌و در سال گذشته تماماً برقی بود و هدف آن افزایش آن به یک سوم تا سال ۲۰۲۶ است.

حدود ۱۵ درصد از فروش بی‌ام‌و در سال گذشته تماماً برقی بود

والتر مرتل گفت: نقطه اوج موتور احتراقی در حال حاضر وجود دارد. وی با اشاره به مقررات زیست محیطی در پیش رو که فروش این گونه خودرو‌ها را محدود می‌کند، پیش بینی کرد وضعیت ثابت فروش فعلی خودرو‌های احتراقی ادامه خواهد داشت و سپس اندکی کاهش خواهد یافت.

اظهارات این مدیر اجرایی که اولین‌بار توسط رویترز گزارش شد، در شرایطی است که خودروسازان اروپایی به طور فزاینده‌ای رشد فروش خودرو‌های برقی را پیش از دو ممنوعیت خودرو‌های پرمصرف سوخت فسیلی در بریتانیا و این قاره در سال ۲۰۳۵ در اولویت قرار می‌دهند.

بی‌ام‌و قبلاً هشدار داده بود که سیاست‌گذاران باید روی اهداف افزایشی تمرکز کنند تا انتخاب را برای مشتریان خود باز نگه دارند، زیرا خودرو‌های الکتریکی معمولاً گران‌تر هستند. با این حال، برخی هشدار داده‌اند که رویکرد مستقیم ممکن است از نظر اقتصادی کارآمدترین وسیله برای دستیابی به اهداف سبز و در عین حال بالا نگه داشتن تولید نباشد.

حدود ۱۵ درصد از فروش بی‌ام‌و در سال گذشته تماماً برقی بود و هدف آن افزایش آن به یک سوم تا سال ۲۰۲۶ است و ۶مدل جدید را در خط تولید فقط خودرو‌های برقی Neue Klasse خود عرضه می‌کند و این تلاشی چند میلیارد یورویی برای پرش از فاصله فناوری با رقباست. این شرکت در حال حاضر ۱۸ مدل الکتریکی خالص دارد که تمام بخش‌های اصلی بازار را پوشش می‌دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: