کد خبر: ۴۰۷۹۵۹
۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
0
بیمه سینا ۹ ماهه امسال را در حالی پشت سرگذاشت که با ۴ هزار و ۴۱۰ میلیارد تومان درآمد بیمه‌ای، ۱۷۰ میلیارد تومان سود خالص محقق کرد.

سود خالص ۱۷۰ میلیاردی بیمه سینا در ۹ ماهه

به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، نگاهی به عملکرد این شرکت نشان می‌دهد که درآمد بیمه‌ای در دوره مالی ۹ ماهه منتهی به آذرماه با رشدی ۱۰۵ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، رقم ۴ هزار و ۴۱۰ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.

همچنین سود خالص بیمه سینا در پایان آذرماه به رقمی بالغ بر ۱۷۰ میلیارد تومان رسیده و به ازای هر سهم ۲۹۰ ریال سود شناسایی کرده است، در حالی که در مدت مشابه سال قبل به ازای هر سهم ۲۲۳ ریال زیان شناسایی کرده بود.

همچنین سود عملیاتی این شرکت بیمه‌ای در مدت مورد اشاره به رقمی بالغ بر ۱۷۵ میلیارد تومان رسید.

این گزارش می‌افزاید، برنامه‌ریزی بیمه سینا برای اصلاح و بهبود ترکیب پرتفوی، بازنگری در ساختار سرمایه‌گذاری و توسعه شبکه فروش به ثمر نشسته و انتظار می‌رود در پایان سال مالی جاری به نتایج بسیار خوبی برسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: