February 2024 27 / سه‌شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۴۰۷۹۶۳
۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
0
بانک مسکن خوزستان از عقد قرارداد احداث ۱۰ هزار و ۱۱۳ واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در مناطق مختلف خوزستان خبر داد.

بیش از ۱۰ هزار خوزستانی بزودی صاحب خانه می‌شوند

به نقل از بانک مسکن-هیبنا، یاور عسکری مدیر شعب استان خوزستان با مطلوب ارزیابی کردن روند پرداخت تسهیلات واحد‌های مسکونی نهضت ملی مسکن، افزود: تسهیلات بانکی برای ساخت واحد‌های مسکونی نهضت ملی مسکن به ازای هر واحد ۵۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود.

وی افزود: تا کنون در قالب طرح نهضت ملی مسکن، برای ساخت ۱۰ هزار و ۱۱۳ واحد مسکونی در استان خوزستان از سوی این بانک با سازندگان قرارداد بسته شده است. ساخت و ساز پروژه‌ها با سرعت دنبال می‌شود و به‌زودی متقاضیان صاحب‌خانه می‌شوند.

عسکری تأکید کرد: در قالب طرح نهضت ملی مسکن نیز بیش از ۳۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات منعقد شده است و کارکنان این مدیریت تلاش قابل‌توجهی برای سرعت بخشیدن به پرداخت این تسهیلات از خود نشان داده‌اند.

مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان با اشاره به اینکه این بانک در مقایسه با سایر بانک‌ها به همه تعهدات خود در زمینه پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن عمل کرده است، بیان کرد: خوشبختانه چندی قبل شخص رئیس‌جمهور از اقدامات بانک مسکن در تأمین مالی واحد‌های نهضت ملی مسکن قدردانی کرد و این افتخاری است برای کارکنان بانک که نقش مهمی در خانه‌دار کردن مردم و تحقق اهداف دولت در بخش عمرانی از خود نشان داده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها