کد خبر: ۴۰۷۹۸۳
۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۵
0
کارنامه ای درخشان از عملکرد ۹ ماهه بانک شهر در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)؛ منتشر شد.

عملکرد خیره کننده بانک شهر در ۹ ماهه امسال / رشد درآمد عملیاتی ادامه دارد

به نقل از روابط عمومی بانک شهر، با انتشار صورت‌های مالی حسابرسی نشده ۹ ماهه منتهی به آذر ماه ۱۴۰۲ بانک شهر در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، مشخص شد که این بانک با عملکردی درخشان توانسته نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد بالای ۱۲۰ درصدی درآمد تسهیلات و سپرده گذاری‌ها را محقق کند.

انتشار صورت‌های مالی حسابرسی نشده بانک شهر، نشان از تداوم عملکرد خیره کننده این بانک در شبکه بانکی و روند پرشتاب آن در افزایش درآمد‌ها و سودآوری دارد.

بانک شهر از محل تسهیلات اعطایی و سپرده گذاری و اوراق بدهی، ۲۱ هزار میلیارد و ۲۶۰ میلیارد تومان درآمد داشته که در مقایسه به دوره مشابه قبلی رشد ۳۲ درصدی را نشان می‌دهد. هزینه سود سپرده برای این بانک نسبت به دوره مشابه سال قبل با ۶ درصد رشد مواجه شده است.
خالص درآمد تسهیلات و سپرده گذاری‌های بانک شهر از سه هزار و ۳۹۸ میلیارد تومان به هفت هزار و ۷۱۷ میلیارد تومان رسیده که این مهم رشد بالای ۱۲۰ درصد را نشان می‌دهد.
درآمد‌های بانک شهر از کارمزد نیز حدود ۱۰۰ درصد رشد کرده، اما هزینه کارمزد بانک ۲۹ درصد نسبت به مشابه قبلی رشد داشته است. بر این اساس، خالص درآمد کارمزد بانک شهر در مقطع زمانی ۱۴۰۲٫۰۹٫۳۰ بیش از چهار هزار میلیارد تومان بوده است.

خالص سود بانک شهر از محل سرمایه گذاری‌ها ۲٫۷۶۰ میلیارد تومان بوده است. این در حالی است که این شرکت در ۹ ماهه سال گذشته از این محل تنها ۵۱۴ میلیارد تومان درآمد داشت.

نکته مهم و قابل توجه در صورت‌های مالی ۹ ماهه بانک شهر، درآمد‌های عملیاتی است که یکی از مهم‌ترین بخش‌های گزارش شرکت به حساب می‌آید. بر اساس این گزارش، بانک شهر در ۹ ماهه منتهی به۱۴۰۲٫۰۹٫۳۰، ۱۴ هزار و ۶۷۵ میلیارد تومان درآمد عملیاتی ساخته است. درآمد عملیاتی بانک در دوره مشابه قبلی ۵٫۴۵۹ میلیارد تومان بود.

سود خالص بانک شهر در ۹ ماهه ۱۴۰۲ نسبت به ۹ ماهه ۱۴۰۱، ۲۵۲ درصد رشد داشته و از حدود ۳ هزار و چهارصد میلیارد تومان به ۱۲ هزار و ۱۸۵ میلیارد تومان رسیده است. بانک شهر در این دوره، موفق شده برای هر سهم حدود ۷۸۲ تومان سود بسازد.

گزارش اطلاعات و صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۲ بانک شهر نشان از ادامه روند موفقیت آمیز آن در شبکه بانکی و قرار گرفتن در میان بانک‌های برتر کشور دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: