February 2024 27 / سه‌شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
در استقبال چشمگیر و دیدار چهره به چهره مدیرعامل سایپادیزل با کارکنان مطرح شد؛
کد خبر: ۴۰۸۰۲۱
۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
0
مهدی حسین نژاد، مدیرعامل جدید شرکت سایپادیزل با حضور در میان کارکنان خطوط تولید این شرکت از نزدیک و بدون واسطه در جریان دغدغه ها و موضوعات کارکنان قرار گرفت.

امید و نشاط؛ جلوه ای از روحیه جهادی برای تحقق اهداف تولیدی سایپادیزل

این مدیر موفق خودروسازی و حوزه‌های سرمایه‌ای در دیدار صمیمی با کارکنان به تشریح برخی از اولویت‌های کاری سایپادیزل در دوره جدید با هدف توسعه و پیشرفت این شرکت خودروسازی پرداخت.

در این دیدار کارکنان بخش‌های مختلف شرکت سایپادیزل نیز به صورت مستقیم و بی واسطه دغدغه‌ها و برنامه‌های خود را با مدیرعامل جدید مطرح کرده و از حضور وی در جمع خود به گرمی استقبال کردند.

مدیرعامل سایپادیزل ضمن استقبال از موارد مطرح شده از سوی کارکنان، بازگشت به جایگاه واقعی در جمع خودروسازان تجاری با هدف توسعه محصول، افزایش سهم بازار و بهبود چرخه بهره وری در شرکت سایپا دیزل را از اهداف این شرکت دانست و گفت: این هدف متعالی با همیاری و همت کارکنان زحمت کش این شرکت محقق و کسب جایگاه برتر در خودروسازان تجاری حق واقعی کارکنان و سهامداران خواهد بود که در این مسیر تلاش خواهیم کرد.

او افزود: با تمامی مشکلاتی که گریبان صنعت و تولید کشور را گرفته است، بسیار امیدوارم که با همت، تلاش و همدلی می‌توانیم گره‌های تولید و رکود چندساله این شرکت را باز کرده تا امید را به جامعه و مردم باز گردانیم.

این دیدار که در فضایی صمیمی و با رویکرد تولیدی برگزار شد، باعث شد تا کارکنان با امید و نشاط کاری بیشتری مسائل کاری خود را در محیطی توام با همدلی و همکاری برای تحقق اهداف تولیدی به پیش ببرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها