کد خبر: ۴۰۸۰۵۶
۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۰
0
معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: ۱۷۷۴ دانشجو وام ازدواج دانشجویی را در سال ۱۴۰۲ دریافت کرده‌اند و مجموع وام‌های دریافتی ۴۴ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان است.

اعلام جزئیات وام ازدواج دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی

حمید رئیسی درباره وام ازدواج دانشجویی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی گفت: طبق دستورالعمل صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشجویان با سپردن تعهد محضری و به شرط ازدواج در طول تحصیل می‌توانند وام ازدواج را دریافت کنند. یکی از شروط دریافت وام ازدواج دانشجویی این است که بیش از یک سال از زمان تاریخ ازدواج دانشجویان نگذشته باشد.

معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اعطای وام ازدواج به دانشجویان در سال ۱۴۰۲ گفت: ۱۷۷۴ دانشجو وام ازدواج دانشجویی را دریافت کرده‌اند و هرکدام از این افراد مبلغ ۲۵ میلیون تومان دریافت کرده‌اند که مجموع وام‌های دریافتی دانشجویان معادل ۴۴ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان است.

وی درباره میزان وام شهریه دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی گفت: ابلاغ اعتبار وام شهریه از نیم‌سال نخست سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ صورت گرفته و در حال بررسی و ارسال توسط دانشگاه‌های علوم‌پزشکی به صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. در صورت تحقق منابع اعتباری تا پایان سال به شماره حساب‌های اعلام شده مربوط به آموزش دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها پرداخت صورت می‌پذیرد.

معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: اگر تقویم پرتال توسط دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم‌پزشکی ایجادشده باشد، دانشجویان می‌تواند نسبت به دریافت وام برای نیم‌سال دوم تحصیلی اقدام کنند.

رئیسی گفت: میزان وام شهریه حدود ۵۰ تا ۱۰۰ درصد برای مقاطع مختلف تحصیلی در سال تحصیلی جاری نسبت به گذشته افزایش یافته است.

منبع: ایسنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: