مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با رئیس سازمان سنجش آموزش مطرح كرد؛
کد خبر: ۴۰۸۱۷۰
۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۰
0
عبدالرسول پورعباس معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با حضور در منطقه آزاد ارس با مجید کیانی مديرعامل سازمان دیدار کرد.‌

نیاز واحدهای تولیدی ارس با مهارت آموزی در دانشگاه های مستقر در منطقه تامین می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در این دیدار ضمن تشریح ظرفیت‌های آموزشی منطقه، خواهان تقویت پردیس‌ها و ارتقاء کیفیت آموزش در آن‌ها شد.

مجید کیانى با اشاره به پتانسیل‌های بالای ارس در حوزه صنعت و کشاورزی و تولید محصولات صادرات‌محور در این منطقه، خاطرنشان ساخت: واحد‌های تولیدی نیازمند نیرو‌های متخصص و مهارت‌محورند و دانشگاه‌های مستقر در منطقه باید پاسخگوی این نیاز باشند.

کیانی با تاکید بر ضرورت افزایش ارتباطات صنعت و دانشگاه و تغییر رویکرد به‌سمت مهارت‌آموزی، تصریح کرد: دانشگاه‌های مستقر در منطقه باید به‌سمت جذب دانشجویان خارجی از کشور‌های همسایه حرکت کنند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور نیز در این دیدار در راستای افزایش مهارت دانشجویان پیشنهاد برگزاری دوره‌های پودمانی را به‌صورت علمی و کاربردی ارائه کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: