کد خبر: ۴۰۸۲۶۲
۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۵
0
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: طی تفاهمی که با فدراسیون کشتی انجام شد ۵ سالن در ۵ نقطه از نقاط آسیب‌خیز و البته دارای استعداد پایتخت ایجاد شد.

ایجاد ۵ سالن کشتی در نقاط آسیب‌خیز پایتخت

حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در آیین بهره‌برداری از مجموعه ورزشی شهید شاعری و دو مجموعه ورزشی در مناطق ۱۵ و ۱۸ گفت: در راستای تحولات چهارگانه مدنظر شهردار، در بحث تحول نرم به انسان‌های شهر اهمیت می‌دهیم و ورزش از موضوعاتی است که باعث حال خوب مردم و سلامت روانی و جسمانی می‌شود.

وی افزود: ورزش و مسابقات ورزشی برای ما هدف غایی نیست؛ بلکه ابزاری برای رسیدن به اهدافی مانند نشاط اجتماعی و اخلاق است.

اوجاقی ادامه داد: در شهرداری تهران نخست از طریق اماکن ورزشی که با قیمت ارزان به مردم خدمات می‌دهد، فعالیت می‌کنیم و دوم از طریق تعریف رویداد‌های مختلف خدمت‌رسانی انجام می‌دهیم. این رویداد‌ها به مردم انگیزه می‌دهد و ایجاد شور و اشتیاق می‌کند. بر همین اساس مسابقات قهرمان شهر را پایه‌گذاری کردیم که در آن حدود یک میلیون نفر شرکت کردند. بالغ بر ۲۵ هزار نفر در رشته کشتی ثبت نام کردند که ۶ هزار نفر از آن‌ها زیر ۱۶ سال داشتند.

مدیرعامل سازمان ورزش اضافه کرد: طی تفاهمی که با فدراسیون کشتی داشتیم، ۵ سالن در ۵ نقطه از نقاط آسیب‌خیز و البته دارای استعداد ایجاد کردیم و مجموعه گلشن در منطقه ۴، مهر خاوران در منطقه ۱۵، سیدالکریم در منطقه ۲۰، دستجردی در منطقه ۱۸ و مجموعه گل گندم یا شهید شاعری در منطقه ۱۷ به ورزش کشتی اختصاص داده شد. قرار بر است که استفاده برای جوانان و شهروندان رایگان باشد و از مربیان منطقه برای این مجموعه‌ها نیز استفاده شود.

وی عنوان کرد: ورزش تهران دو دهه است که قدرت و صلابت گذشته را ندارد؛ به همین جهت با تعامل با فدراسیونها، امکانات فنی و سخت افرازی را در رشته‌های مختلف در اختیار قرار دادیم.

اوجاقی یادآور شد: سعی می‌کنیم از طریق ورزش کار فرهنگی کنیم و جام مساجد را برگزار می‌کنیم تا محوریت مسجد در محله را داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: در بحث تجلیل از قهرمانان و مدال آوران، شهرداری به دلیل اینکه با همه فدراسیون‌ها تعامل دارد سعی کرد از همه افتخار آفرینان کشور که از استان‌های مختلف بودند، تجلیل کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: