مدیرعامل شرکت سازه گسترسایپا خبر داد:
کد خبر: ۴۰۸۲۸۵
۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵
0
مدیرعامل شرکت سازه گسترسایپا گفت: احداث اولین و بزرگترین واحد تولید گازهای برودتی مختص صنعت خودرو و لوازم خانگی توسط شرکت سازه گسترسایپا در دست اقدام است.

آغاز تولید گازهای برودتی توسط شرکت سازه گسترسایپا

مهرداد معلمان گفت: شرکت سازه گسترسایپا به منظور احداث اولین و بزرگترین واحد تولید گاز‌های برودتی مختص صنعت خودرو و لوازم خانگی اقدام به احداث شرکتی در زمینی به مساحت یک هکتار و زیربنای چهار هزار متر مربع کرده که زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر را فراهم خواهد کرد.

او با اشاره به توسعه کسب و کار‌های جدید در گروه سایپا گفت: با راه اندازی این واحد تولیدی که از صنایع با تکنولوژی بالا و کاربردی به شمار می‌رود ضمن تامین نیاز‌های صنعت خودرو کشور، می‌توانیم بازار خوبی در زمینه نیاز‌های صنعت لوازم خانگی و سایر صنایع ایجاد کنیم که با این اقدام توسعه ای، اشتغال پایدار را نیز رقم خواهیم زد.

معلمان تصریح کرد: بیشترین مصرف این نوع گاز علاوه بر صنعت خودرو درحوزه غیرخودرویی شامل یخچال، فریزر و کمپرسور‌ها است که سازگاری بالای زیست محیطی را دارند.

مدیرعامل سازه گسترسایپا تصریح کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده در این حوزه و حمایت‌های مدیریت ارشد گروه که مسئولیت‌های جدیدی را برعهده شرکت سازه گستر به عنوان مدیریت زنجیره تامین نهاده است، در فاز دوم راه اندازی این واحد تولیدی ضمن افزایش ظرفیت تولید و تامین نیاز‌های داخلی می‌توانیم بخشی از نیاز‌های ارزی مورد نیاز را از طریق صادرات این محصول تامین کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: