February 2024 21 / چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
در رویداد معرفی دستاورد‌های شبکه بانکی در تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان؛
کد خبر: ۴۰۸۳۶۰
۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰
0
در رویداد معرفی دستاورد‌های شبکه بانکی در تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان، از شرکت‌های برتر دانش بنیان و نهاد‌های مالی فعال در حوزه تامین مالی، تقدیر به عمل آمد و بانک پاسارگاد رتبه اول در ارائه تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان را کسب کرد.

بانک پاسارگاد رتبه اول ارائه تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان را کسب کرد

به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، این رویداد در تاریخ ۰۷بهمن ماه۱۴۰۲ در محل ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور معاون علمی، فناوری و امور دانش بنیان رئیس جمهور، وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بیمه مرکزی، رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و تنی چند از مقامات اقتصادی و مدیران عامل بانک‌های کشور به همت صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این رویداد ضمن قدردانی از شرکت‌های برگزیده در حوزه فناوری و دانش بنیان، از بانک پاسارگاد به عنوان نهادی که در توسعه نظام تامین مالی نوآوری و حمایت اثربخش از زیست بوم فناوری و دانش بنیان نقش مهمی را ایفا کرده است با اهدای لوح تقدیر و تندیس قدردانی شد.

لازم به ذکر است در این مراسم که با حضور مدیران ارشد اکوسیستم دانش‌بنیان و مسئولان ارشد بانک و بیمه برگزار گردید، برای چهارمین سال پیاپی از گزارش زیست‌بوم شرکت‌های دانش‌بنیان نیز رونمایی گردید. بر اساس این گزارش بانک پاسارگاد در حوزه عملکرد پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان با بیشترین تسهیلات فعال، رتبه اول را کسب کرده است.

این بانک با صدور بیشترین ضمانت‌نامه برای شرکت‌های دسته فناوری تجهیزات پزشکی در این بخش نیز رتبه اول را به خود اختصاص داده است. همچنین بانک پاسارگاد در دو بخش میزان ضمانتنامه صادره برای محصولات دانش‌بنیان و میزان ضمانتنامه صادره برای همه شرکت‌های دانش‌بنیان، رتبه دوم را کسب کرد و در معیار ارائه خدمات (تسهیلات و ضمانتنامه) در رتبه سوم قرار گرفته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: