February 2024 21 / چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
در نشست مشترک مدیر مرکز بین المللی رشد قشم و رییس دانشگاه پیام نور مطرح شد؛
کد خبر: ۴۰۸۴۴۲
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
0
در نشست مشترک کمال بیرامیان، مدیر مرکز بین المللی رشد قشم و محمد خیری رییس دانشگاه پیام نور در خصوص هم افزایی و برنامه ریزی به منظور توسعه فعالیت‌های دانش بنیان و دانشگاهی در جزیره قشم با توجه به ظرفیت‌های دو مجموعه جهت هدایت و حمایت از هسته‌های فناور بحث و تبادل نظر شد.

برنامه ریزی به منظور توسعه فعالیت‌های دانش بنیان و دانشگاهی در جزیره قشم

مدیر مرکز بین المللی رشد قشم در این جلسه با تاکید بر سیاست سازمان منطقه آزاد مبنی بر توسعه اقتصاد دریامحور اظهار داشت: آموزش‌های مهارتی و استقرار هسته‌های فناور در حوزه‌های تخصصی متناسب با جغرافیای منطقه و اقتصاد دریا محور از اهمیت زیادی برخوردار است و آمادگی داریم همکاری‌های مشترک در راستای دستیابی به این هدف را افزایش دهیم.

کمال بیرامیان ادامه داد: جزیره قشم از ظرفیت دانشگاهی خوبی برخوردار است و با یک برنامه ریزی منسجم می‌توان فعالیت‌های دانشگاهی و شرکت‌های فناور را در جهت ارتقای اقتصاد جزیره همسو ساخت و امیدواریم با توجه به نگاه مثبتی که به دانشگاه پیام نور وجود دارد نخستین گام موفقیت آمیز با دانشگاه الگوی مناسبی برای همکاری با سایر مراکز دانشگاهی باشد.

بیرامیان تصریح کرد: با برنامه ریزی‌های انجام شده مرکز بین‌المللی رشد قشم به انتخاب اول صاحبان ایده و کارآفرینان اقتصاد دریا محور کشور تبدیل خواهد شد.

لازم به ذکر است، در این جلسه در خصوص مباحث مختلف همچون برگزاری همایش‌های مشترک، نشست‌های هم اندیشی در حوزه‌های تخصصی همچون به کارگیری از هوش مصنوعی در مباحث آموزشی دانشگاه، مبحث اشتغال دانشجویان، مهارت‌آموزی و کارآفرینی با بهره‌گیری از ظرفیت‌های آموزشی تخصصی هردومجموعه تبادل نظر شد؛ بنابراین گزارش، در پایان مقرر شد تیم‌های کارشناسی هر دو مجموعه فرآیند امضا و تبادل تفاهم‌نامه همکاری مشترک در حوزه حمایت از مرکز رشد مشترک دانشگاه، آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر بامحوریت کارآفرینی و اشتغال پایدار را انجام دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: