February 2024 21 / چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
توسعه همکاری صنعت و شبکه بانکی کشور؛
کد خبر: ۴۰۸۴۴۶
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
0
در مراسمی با حضور مرتضی منتظرالمهدی مدیرعامل شرکت مگاموتور و محسن سیفی مدیرعامل بانک صادرات، موافقت نامه همکاری مشترک میان این مجموعه تولیدی و بانک صادرات امضا شد.

تفاهم نامه همکاری مگاموتور و بانک صادرات امضا شد

این تفاهم نامه با هدف تامین نقدینگی مورد نیاز تولید از طریق اعطای تسهیلات ریالی و ارزی، خرید دین، اوراق گام، مرابحه، LC داخلی و اسناد اعتباری به امضای دو طرف رسیده است که با توجه به گستردگی موضوع تفاهم نامه و اراده دو طرف در دستیابی به اهداف توافق صورت پذیرفته، بی شک گام‌های بلندی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه رونق تولید برداشته خواهد شد.

مدیرعامل مگاموتور در مراسم امضای موافقت نامه مذکور گفت: با توجه به نزدیکی به هفته‌های پایانی سال جاری، مهم‌ترین هدف این شرکت، تحقق شعار سال است که قطعا" با همکاری مجموعه بانک صادرات ایران این مهم محقق خواهد شد.

او افزود: زمینه‌ها و فرصت‌های بسیار مناسبی جهت همکاری میان دو طرف وجود دارد که مورد مطالعه کارشناسی قرار گرفته و در آینده شاهد ارتقای سطح همکاری فی مابین این دو مجموعه خواهیم بود.

منتظرالمهدی تصریح کرد: شرکت مگاموتور با برخورداری از ۹ شرکت زیر مجموعه و بالغ بر ۳۵۰ شرکت و واحد تامین و ساخت قطعات، ظرفیت‌های بسیار مطلوبی جهت توسعه همکاری با بانک صادرات دارد و می‌توان از این ظرفیت عظیم بهره گیری کرد.

در این مراسم مدیرعامل بانک صادرات نیز از آمادگی این مجموعه بزرگ اقتصادی و مالی کشور جهت همکاری با شبکه تولید و صنعت خبر داد و گفت: جریان تولید با توجه به اهمیت موضوع اشتغال و رشد اقتصادی، برای بانک صادرات حائز اهمیت است و این بانک آمادگی دارد نیاز‌های مگاموتور را در این زمینه تامین کند.

او اظهار کرد: همکاری مگاموتور به عنوان یک شرکت خوش نام و با سابقه در حوزه تولید با بانک صادرات از دیرباز وجود داشته و قصد داریم با شتاب بیشتر و کیفیت بالاتری این همکاری را توسعه دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: