پژوهشکده بیمه با همکاری شرکت آلیانز مالزی برگزار می‌کند
کد خبر: ۴۰۸۴۵۵
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
0
کارگاه‌‌ آموزشی “ملاحظات عملیاتی در کسب‌وکار بیمه زندگی و تکافل خانواده در ایران”، از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۱:۰۰ روز شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ به صورت برخط و به زبان انگلیسی با ترجمه همزمان برگزار می‌شود.

کارگاه‌‌ آموزشی ملاحظات عملیاتی در کسب‌وکار بیمه زندگی و تکافل خانواده در ایران

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، در این کارگاه آموزشی که از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه برگزار می‌گردد، «مدیریت فرآیند‌های صدور و خسارت در تکافل خانواده» و «مرور کلی بر مدیریت ریسک بیمه و تکافل» توسط دکتر محمد رفیق‌خان مشاور شرکت آلیانز مالزی به زبان انگلیسی با ترجمه همزمان ارائه خواهد شد.


حضور در این ‎رویداد علمی برای عموم آزاد و مستلزم ثبت نام از طریق سامانه مدیریت یادگیری پژوهشکده بیمه به نشانی https://trn.irc.ac.ir می‌باشد.

پس از ثبت‌نام، ورود به کارگاه‏ از طریق همین نشانی امکان‌پذیر خواهد بود و به کلیه شرکت کنندگان نیز گواهی حضور اعطا می‌گردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: