کد خبر: ۴۰۸۴۶۴
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۰
0
فروش سال جاری این شرکت در اوایل بهمن ماه از رقم ۱۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد و به این ترتیب بیمه پارسیان به جمع باشگاه ۱۰ همتی ها پیوست.

بیمه پارسیان وارد باشگاه ۱۰ هزار میلیاردی ها شد

براساس این گزارش؛ با هدف گذاری انجام شده در ابتدای سال جاری و تعیین استراتژی‌های کلان شرکت برای سال ۱۴۰۲ و همچنین تلاش مضاعف کارکنان و شبکه فروش توانمند بیمه پارسیان در پنجم بهمن ماه امسال؛ رقم فروش این شرکت از مرز ۱۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد.

سبد بهینه و ترکیب مناسب پرتفوی و همچنین مدیریت ریسک در شرکت بیمه پارسیان از ویژگی‌های برنامه ریزی انجام شده در ابتدای سال جاری است که نتایج بسیار مطلوبی از لحاظ فروش و سود آوری برای شرکت به ارمغان آورده است.

علاوه بر این؛ حضور در سطح اول توانگری مالی با افزایش عدد توانگری نسبت به سال‌های گذشته، عبور از کل فروش سال گذشته در ۸ ماهه سال جاری و نیز جلب رضایت بیمه گزاران و سهامداران شرکت بیمه پارسیان، این شرکت را بیش از پیش بعنوان یک بیمه گر حرفه‌ای و توانمند در صنعت بیمه کشور معرفی نموده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: