کد خبر: ۴۰۸۵۰۵
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
0
با حکم محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون، منیره عذب دفتر به عنوان سرپرست جدید شرکت کارگزاری بیمه پوشش منصوب و از زحمات و عملکرد مدیر عامل سابق این شرکت تقدیر بعمل آمد.

معارفه سرپرست جدید شرکت کارگزاری بیمه پوشش

سید باقر فتاحی در مراسم معارفه سرپرست شرکت کارگزاری بیمه پوشش با اشاره به ظرفیت‌های ایجاد شده و چابکی موجود در شرکت کارگزاری بیمه پوشش به عنوان یکی از شرکت‌های تابع بانک توسعه تعاون ابراز امیدواری کرد تا بتوان با برنامه ریزی و ارائه خدمات نوین نقش موثرتری در ارائه خدمات به مشتریان بانک داشته باشد و بسیاری از پوشش‌های بیمه‌ای تسهیلات گیرندگان، سپرده گذاران و متقاضیان و جامعه تعاون را تامین کرد.

فتاحی اظهار داشت: انتظار می‌رود شرکت بیمه پوشش بتواند حوزه فعالیت‌های شرکت را گسترش دهد تا بتوان حضور موثرتری در بازار و ارائه خدمات به اتحادیه ها، کارآفرینان و شرکت‌های تعاونی و نیز عموم مشتریان بانک که به عنوان مهمترین اجزای جامعه هدف هستند، سهم بسزائی در صنعت بیمه ایفا نمود.

فتاحی گفت: مشتریان بانک توسعه تعاون به ویژه تعاونگران جهت اطمینان بخشی فعالیت‌های اقتصادی متقاضی دریافت پوشش‌های بیمه‌ای تسهیلات، اموال، دارایی‌ها و جریان‌های نقدی خود، می‌باشند و همچنین بانک نیز برای انجام فعالیت‌های بانکی نیاز به صدور بیمه نامه‌های متنوعی از قبیل بیمه تسهیلات، بیمه اموال و بیمه‌های درمان کارکنان می‌باشد و حضور شرکت کارگزاری بیمه پوشش توسعه تعاون موجب تسهیل و تسریع در صدور بیمه نامه‌های مورد نظر مشتریان می‌باشد و بیمه راهکاری برای پوشش انواع ریسک‌ها در فعالیت‌های اقتصادی و موجب دوام بنگاه‌های اقتصادی در مواقع بحرانی است.

گفتنی است خانم عذب دفتر دارای مدرک کارشناسی مدیریت بیمه و پیش از این، مدیر عامل و عضو هیات مدیره کارگزاری صفا آرامش از سال ۱۳۹۴ الی ۱۳۹۷، عضو هیات مدیره آتیه اندیشان (صنایع مس ایران) از سال ۱۳۹۷ الی ۱۳۹۸، مدیر عامل و عضو هیات مدیره کارگزاری صفای آرامش از سال ۱۳۹۸ الی ۱۴۰۲ و همچنین عضو انجمن صنفی کارگزاران بیمه و عضو انجمن صنعت بیمه می‌باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: