کد خبر: ۴۰۸۶۹۰
۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰
0
معاون عتبات سازمان حج و زیارت گفت: هیچگونه مشکلی برای سفر به عتبات با گذرنامه زیارتی وجود ندارد.

گذرنامه‌ زیارتی همچنان برای سفر به عتبات اعتبار دارد

حمیدرضا محمدی معاون عتبات سازمان حج و زیارت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در روز‌های گذشته نامه‌ای در خصوص سفر به عتبات با گذرنامه زیارتی ارسال شد که با پیگیری‌های انجام شده هیچگونه مشکلی برای سفر به عتبات با گذرنامه زیارتی وجود ندارد.

وی اظهار کرد: گذرنامه‌های زیارتی همچنان برای سفر به عتبات اعتبار دارند و امکان عزیمت با این گذرنامه‌ها به عتبات عالیات وجود دارد.

در روز‌های گذشته تصویری از نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که مدعی شدند پیرو مکاتبه مدیر دفتر نمایندگی امور حج و زیارت در کشور عراق بنا بر اعلام سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد از ۱۰ بهمن ماه دولت عراق ورود زائران ایرانی با گذرنامه زیارتی از کلیه مرز‌های زمینی و هوایی ممنوع اعلام کرده است که بر اساس پیگیری باشگاه خبرنگاران جوان گذرنامه‌های زیارتی همچنان برای سفر به عتبات اعتبار دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: