کد خبر: ۴۰۸۷۶۴
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۰
0
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: ۵۰ نقطه در کشور برای ساخت شهرک‌های ویلایی شناسایی شده که ۲۳ نقطه آن در شورای عالی شهرسازی و معماری تصویب شده است.

شناسایی ۵۰ نقطه برای ساخت شهرک‌های ویلایی در کشور

ارسلان مالکی معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق دستور وزیر راه و شهرسازی، علاوه بر تامین زمین در شهر‌های مخلتف و همچنین در قالب الحاق اراضی، اقدام به شناسایی ۵۰ نقطه برای ساخت و ساز در حوزه شهرک سازی کرده‌ایم.

به گفته مدیرعامل سازمان ملی زمین ومسکن، در حال حاضر ۵۰ نقطه شناسایی شده و بیش از ۲۳ نقطه در شورای‌عالی شهرسازی و معماری تصویب شده است.

وی اظهارکرد: سایر نقاط نیز در مراحل مختلف قرار دارد و یزد و قم ۲ استانی هستند که ساخت و ساز در قالب شهرک در آن‌ها آغاز شده است.

مالکی با اشاره به اینکه روند ساخت وساز پروژه‌های نهضت ملی مسکن بسیار مناسب شده است گفت: همکاری بانک‌ها باعث می‌شود که سرعت اجرای کار افزایش یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: