February 2024 22 / پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۴۰۸۷۷۷
۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
0
بانک سپه در۱۰‌ ماه نخست سال جاری مبلغ ۲۲۰ هزار و ۹۵۲ میلیارد و ۶۸۵ میلیون ریال تسهیلات خرد به ۱۵۵ هزار و ۳۶۷ فقره پرونده در حوزه‌های قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اشتغالزایی، نیروهای مسلح، کمک ودیعه مسکن مستأجران، حوادث قهری و … اختصاص داده است.

پرداخت بیش از ۲۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک سپه

به نقل از بانک سپه، در راستای اجرای تکالیف ابلاغی بانک مرکزی، بانک سپه به ۴۹ هزار و ۴۳۸ پرونده میزان ۱۰۲ هزار و۴۹۰ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و به ۴۰ هزار و۲۷۰ پرونده، مبلغ ۲۵ هزار و ۴۴۷ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری با کارمزد ۴ درصد طی ۱۰ ماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.

این بانک همچنین در حوزه تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزائی به معرفی‌شدگان سازمان‌های کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، بنیاد برکت، زندانیان و استانداری‌ها در قالب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال‌های ۱۴۰۰و۱۴۰۱ و تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ در مدت مذکور ۴۲ هزار و ۸۸۱ میلیارد و ۸۳۱ میلیون ریال برای ۳۳ هزار و ۳۲۲ فقره پرونده اختصاص داده است.

بانک سپه مبلغ ۵ هزار و ۲۶۶ میلیارد و ۲۱۲ میلیون ریال در حوزه تسهیلات ساخت یا خرید مسکن کارکنان و بازنشستگان، ودیعه مسکن، ازدواج، جهیزیه و وام ضروری کارکنان و بازنشستگان نیرو‌های مسلح طی ۱۰ ماه نخست سال جاری اختصاص داده است.

این بانک در حوزه تسهیلات ودیعه مسکن مستاجرین، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و نیز ساخت و خرید مسکن آزادگان، جانبازان و خانواده شهداء مبلغ ۳۷ هزار و ۲۷۴ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال به ۲۳ هزار و ۸۲۲ فقره پرونده طی ۱۰ ماه نخست سال جاری اختصاص داده است.

بانک سپه در راستای ارائه طرح‌های تسهیلات حمایتی خود از جمله ودیعه مسکن به معرفی‌شدگان از سوی کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی و نیز تسهیلات ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی ۵ کیلو واتی مبلغ ۴ هزار و ۵۳۲ میلیارد و ۳۱ میلیون ریال به ۷ هزار و ۵۳۲ فقره پرونده در مدت مذکور پرداخت کرده است.

این بانک همچنین مبلغ ۷۷۲ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال در قالب ۷۰۵ فقره پرونده تسهیلاتی به حوادث قهری و نیز ۲ هزار و ۲۸۸ میلیارد و ۷۶۹ میلیون ریال در قالب ۲۳۴ فقره پرونده به سایر تسهیلات پرداختی طی ۱۰ ماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها