February 2024 27 / سه‌شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۴۰۸۹۴۹
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵
0
مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور گفت: با توجه به انجام مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ساعات پرواز‌های فرودگاه‌ها تغییر نمی‌کند.

ساعات پرواز‌های فرودگاه‌ها در ۲۲ بهمن ماه تغییر نمی‌کند

کارگر مشاور مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور گفت: در روز ۲۲ بهمن ماه مصادف با پیروزی انقلاب اسلامی پرواز‌های فرودگاه مهرآباد مطابق با ساعت مندرج در بلیت پرواز‌ها انجام می‌شود.

به گفته وی از تمامی مسافران درخواست می‌شود با توجه به برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و بسته بودن مسیر‌های منتهی به میدان آزادی برای رسیدن به فرودگاه مهرآباد از مسیر‌های جایگزین از جمله اتوبان شهید ستاری و جاده مخصوص استفاده کنند.

او می‌گوید: همچنین ضرورت دارد مسافران فرودگاه بین المللی مهرآباد با توجه به ترافیک احتمالی در روز ۲۲ بهمن، برای رسیدن به موقع به فرودگاه، برنامه ریزی کنند و حداقل دو ساعت قبل از پرواز برای انجام تشریفات قبل پرواز در فرودگاه حاضر شوند.

وی افزود: توصیه می‌شود مسافران با توجه به شرایط ترافیکی در تمامی شهر‌ها دو ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها