April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۰۹۳۱۹
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰
0
با حکم یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون، مدیر استان خراسان رضوی این شرکت معارفه شد.

انتصاب مدیر استان خراسان رضوی بیمه تعاون

به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون «مجید بهرامی» به عنوان مدیر جدید استان خراسان رضوی این شرکت منصوب شد.

«مجید بهرامی» تحصیل کرده رشته مدیریت کسب و کار و دارای مدرک دکتری DBA با ۱۷ سال سابقه کار در صنعت بیمه می‌باشد که ۴ سال آن را در بیمه رازی مشغول به فعالیت بوده است که پس از آن در شرکت بیمه تعاون شروع به فعالیت کرده است.

ایشان به عنوان دبیر شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه بازرگانی استان خراسان رضوی فعالیت دارند. وی همچنین به عنوان مدرس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در کلاس‌های آموزشی نمایندگان جنرال و مدرس موسسات آموزش عالی در رشته بیمه در شهر مشهد تخصص دارند. «مجید بهرامی» در پیاده‌سازی سیستم‌های بازاریابی و تیم‌سازی فروش فعال نیز مشغول به کار هستند.


مدیر استان خراسان رضوی بیمه تعاون بیان می‌کند که با توجه به همکاران توانمند فعال در شعبه، پورتفوی امسال را محقق کرده و نیز بنا دارد تا در مسیر توسعه کیفی و ارتقاء سازمانی همکاران خود نیز اقداماتی انجام دهد تا آن‌ها رویکرد فرسایشی نداشته و نیز به آن‌ها ثابت شود که از زحماتشان قدردانی می‌شود.

«مجید بهرامی» تأکید می‌کند که در حوزه مشتریان نیز بنا دارد تا با انجام نظرسنجی به علل نارضایتی‌ها پی برده و در مسیر ترمیم آن گام‌هایی بردارد که به توسعه رضایت هرچه بیشتر آن‌ها منجر شود.

شایان ذکر است که تا پیش از این «رضا امان آبادی» به عنوان مدیر استان خراسان رضوی بیمه تعاون مشغول به خدمت بوده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: