April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
در غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام شد:
کد خبر: ۴۰۹۳۳۹
۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۱
0
مریم طلایی به عنوان سفیر فدراسیون بین المللی وسایل نقلیه تاریخی در امر حفاظت و صیانت از وسیله های نقلیه تاریخی انتخاب شد.

بانوی ایرانی سفیر فدراسیون بین المللی وسایل نقلیه تاریخی شد

مریم طلایی بانوی موتورسواری که تجربه ارزشمندی در زمینه حفاظت از خودروهای تاریخی دارد، روز چهارشنبه 25 بهمن 1402 با حضور در غرفه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، با رادیو کانون گفتگو کرد.

 

او در این گفتگو با اعلام خبر انتخابش به عنوان سفیر فدراسیون بین المللی وسایل نقلیه تاریخی، خاطر نشان کرد: این اولین بار است که فدراسیون بین المللی وسایل نقلیه تاریخی (FIVA) برنامه جهانی Emissary را راه اندازی کرده است. همچنین نخستین باری است که یک بانوی ایرانی به چنین موقعیت جهانی در حوزه خودروهای تاریخی دست پیدا می کند.

 

طلایی که سال گذشته موفق شد عنوان «رایدر برتر» رالی جهانی موتور سیکلت فیوا را از آن خود کند، اضافه کرد: من و یک بانوی آلمانی که در زمینه طراحی خودروهای خاص فعالیت دارد، به عنوان دو سفیر FIVA تلاش خواهیم کرد تا قوانین جهانی در زمینه خودروهای تاریخی و معرفی آنها به عنوان یکی از بخش های مهم میراث فرهنگی کشورها را بیش از پیش نهادینه کنیم.

 

بانوی موتورسوار ایرانی در پایان تصریح کرد: من به نمایندگی از سوی انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، به عنوان سفیر فدراسیون بین المللی وسایل نقلیه تاریخی انتخاب شدم و معتقدم با این انتصاب، گام های موثری در حفاظت و معرفی وسایل نقلیه تاریخی کشور برداشته خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: