April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۰۹۷۱۰
۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
0
معاون فنی و عمران شهرداری تهران گفت: برای سال آینده دو ابرپروژه پل بعثت و دوگاز را کلنگ‌زنی خواهیم کرد.

آغاز ساخت دو ابرپروژه پل بعثت و دوگاز در سال آینده

هادی حق‌بین، معاون فنی و عمران شهرداری تهران درباره ابرپروژه‌هایی که قرار است سال آینده به بهره برداری برسد یا کلنگ زنی بشود، گفت: با نگاه اولویت دار پروژه‌هایی در دست اجرا داریم؛ شاخه غربی بزرگراه یادگار امام (ره)، آزادراه شهید شوشتری و فاز دو بزرگراه شهید بروجردی پروژه‌های بسیار مهمی هستند که تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در همین دوره مدیریت شهری به شهروندان تحویل بدهیم.

وی با بیان اینکه دو پروژه دیگر در دستور کار معاونت فنی و عمران قرار گرفته است، اظهار کرد: این دو پروژه نیز مقیاسی کلان دارند. اولین ابرپروژه که سال آینده کلنگ زنی خواهد شد، پل بعثت است. طول این پل یک و نیم کیلومتر است و شیب راهی حدودا ۲/۲ دهم کیلومتر دارد.

حق بین با اشاره به اینکه احداث پل بعثت بسیار مهم، عظیم و اثرگذار است و در منطقه ۱۶ قرار دارد، خاطرنشان کرد: اقدامات مورد نیاز برای ساخت پل را برنامه ریزی و طراحی کرده ایم. همچنین مطالعات آن انجام شده و مشاور و پیمانکار پروژه انتخاب شده است.

معاون شهردار تهران گفت: برنامه ریزی‌های تجهیز کارگاه برای ساخت پل نیز در دستور کار معاونت قرار دارد.

وی با اشاره به دومین پروژه‌ای که سال ۱۴۰۳ کلنگ زنی خواهد شد، عنوان کرد: پروژه دو گاز در منطقه ۲۱ هم ابر پروژه جدید ما است که برنامه ریزی‌های ساخت آن انجام شده است. این پروژه قرار است تا در دو فاز اجرا بشود. استارت فاز اول آن را سال آینده می‌زنیم و امیدوارم که این فاز سال آینده تکمیل و تحویل شهروندان بشود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: