April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۰۹۷۱۹
۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
0
مدیرعامل بانک سینا گفت: در چارچوب طرح راهبردی کسب‌و‌کار این بانک، طراحی و ارائه‌ پلتفرم‌های جدید در سرزمین هوشمند سینا با جدیت دنبال می‌شود.

«سرزمین هوشمند سینا» با ارائه پلتفرم‌های جدید توسعه می‌یابد

به نقل از روابط‌عمومی بانک سینا، غلامرضا فتحعلی در رویداد پل سرمایه‌گذاری که با محوریت موضوع «فراگیری و فناوری مالی» با حضور شرکت‌ها و هلدینگ‌های بنیاد مستضعفان در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، اظهار داشت: بانک سینا در راستای حمایت از ایده‌های نوآورانه و طراحی پلتفرم‌ها، ظرفیت و پتانسیل بالایی دارد که باید به بهترین شکل از آن استفاده شود.

فتحعلی تصریح کرد: بانک سینا حرکت به سمت تحول دیجیتال را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است و پیشبرد طرح راهبردی کسب‌وکار بانک، منوط به بهره‌گیری مطلوب از بانکداری دیجیتال است.

مدیرعامل بانک سینا افزود: این بانک در سال‌جاری توانست سه پلتفرم «سیبانک»، «سیمارت» و «سیپات» از سرزمین هوشمند سینا را راه‌اندازی کند و بسیاری از خدماتی که در پیشخوان ارائه می‌شود را از طریق این پلتفرم‌ها ارائه دهد.

فتحعلی خاطرنشان ساخت: این بانک بر اساس ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل خود، قادر است با استفاده از راهکار‌ها و ابزار‌های تأمین مالی، پلتفرم‌های جدیدی را در سرزمین هوشمند سینا طراحی و ارائه کند.

وی اذعان داشت: شکل‌گیری سرزمین هوشمند سینا ترجمان مرحله گذر از بانکداری سنتی به سمت بانکداری دیجیتال و پلتفرمی است که در آن مجموعه‌ای از پلتفرم‌ها با بهره‌گیری ازظرفیت‌های نوین بانکداری ارائه می‌شود.

فتحعلی گفت: بر اساس برنامه‌ها و رویکرد‌های آینده‌نگر، این بانک به دنبال توسعه سرزمین هوشمند سینا با طراحی پلتفرم‌های جدید است که در سال آینده عملیاتی خواهد شد.

به گفته مدیرعامل بانک سینا، این بانک در اپلیکیشن سیبانک، خدمتی نوین در زمینه بانکداری دیجیتال به مشتریان ارائه می‌دهد و مشتریان و فعالان اقتصادی می‌توانند با استفاده از این پلتفرم به صورت غیرحضوری و بدون مراجعه به شعب از امکانات افتتاح حساب، صدور کارت، اخذ تسهیلات خرد و …. بهره‌مند شوند.

گفتنی است در رویداد پل سرمایه‌گذاری، از پوستر رویداد «توسعه پلتفرم‌های سرزمین هوشمند سینا» با محور‌های بانکداری مبتنی بر هوش مصنوعی و پلتفرم‌های بانکداری برای مشاغل مختلف که در اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود، رونمایی شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: