April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۰۹۷۵۰
۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
0
مالکی گفت: حدود ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار متقاضی واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در کشور وجود دارد که برای تامین مسکن این افراد بیش از ۴۰ هزار هکتار زمین به شهرها الحاق شده است.

متقاضیان واجد شرایط در نهضت ملی مسکن به ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر رسید

ارسلان مالکی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: میزان تامین زمین برای طرح نهضت ملی مسکن در کشور، افزایش یافته است و این امر حجم دعاوی مترتب بر اراضی در کشور را افزایش می‌دهد، این مسئله نیاز به همت مضاعف کارشناسان و مدیران حقوقی ادارات کل راه و شهرسازی دارد.

به گفته وی، حدود ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار متقاضی واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در کشور وجود دارد که برای تامین مسکن این افراد تاکنون بالغ بر ۴۰ هزار هکتار زمین به شهر‌ها الحاق شده و چیزی حدود ۱۵ هزار هکتار زمین هم در مراحل الحاق قرار دارد.

او می‌گوید: حدود ۴۰ هزار پرونده حقوقی مرتبط با مسائل سازمان ملی زمین و مسکن در محاکم قضایی کشور وجود دارد که خواستار تعیین تکلیف هرچه سریعتر این پرونده‌ها شده ایم.

وی اظهار کرد: در حال حاضر باید تمامی اهداف خود را صرف تامین زمین برای پروژه‌های نهضت ملی مسکن کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: