April 2024 22 / دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۰۹۸۷۱
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۰
0
شرکت ملی گاز برای جلوگیری از افت فشار گاز تمهیدات لازم را اتخاذ کرد.

تمهیدات لازم برای جلوگیری از افت فشار گاز اتخاذ شد

باتوجه به تداوم توده هوای سرد در کشور شرکت ملی گاز کشور اطلاعیه‌ای برای مدیریت مصرف گاز صادر کرد.

در پی ورود جبهه هوای سرد و برودت هوا در اکثر نقاط کشور، مصرف گاز کشور به‌ویژه در بخش خانگی- تجاری، روند افزایشی یافته؛ از این رو، شرکت ملی گاز ایران از تمامی هموطنان درخواست کرد تا در مصرف گاز، صرفه‌جویی کنند.

بر این اساس، شرکت ملی گاز ایران از تمامی مصرف‌کنندگان گازطبیعی در سراسر کشور تقاضا دارد با رعایت دمای رفاه از ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتیگراد، استفاده از لباس‌های مناسب فصل سرما، تنظیم درجه حرارت سیستم‌های گرمایشی بر اساس دمای رفاه و خاموش کردن وسایل گرمایشی اتاق‌ها و اماکن غیرضروری، در مصرف گاز حداکثر صرفه‌جویی را به عمل آورند تا امکان بهره‌مندی از این نعمت خدادادی برای تمامی هموطنان در اقصی نقاط کشور فراهم شود.

گفتنی است، شرکت ملی گاز ایران تمهیدات لازم را برای تداوم پایداری شبکه گاز کشور و جلوگیری از افت فشار در خطوط انتهایی شبکه، در نظر گرفته است؛ لیکن، همراهی و همدلی مردم در مدیریت مصرف این نعمت الهی، زمینه‌ساز خدمت مطلوب و عبور موفق از این دوره سرما خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: