April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۰۹۹۰۴
۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
0
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از آغاز جشن نیکوکاری به صورت همزمان در سراسر کشور خبر داد.

جشن نیکوکاری به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد

حبیب‌اله آسوده با اعلام آغاز جشن نیکوکاری همزمان با اعیاد نیمه شعبان در سراسر کشور اظهار کرد: جشن نیکوکاری همه ساله در آستانه سال نو به منظور تامین مایحتاج عمومی خانواده‌های نیازمند اجرا می‌شود.

وی با اعلام روش‌های مشارکت مردم در این پویش ملی افزود: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۹۱۹ برای جذب کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری در نظر گرفته شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مام خمینی (ره) ادامه داد: همچنین کد دستوری #۱۲* برای سهولت بیشتر در ارائه کمک‌ها از طریق تلفن همراه پیش‌بینی شده است.

آسوده خاطرنشان کرد: سایت کمیته امداد به آدرس Emdad.ir و سایت اکرام به نشانی Ekram.Emdad.ir نیز آماده جذب کمک‌های مردم و خیران است.

وی اضافه کرد: همچنین نیکوکاران می‌توانند از طریق ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ در این پویش ملی جشن نیکوکاری شرکت کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: علاوه بر موارد فوق، پایگاه‌ها و دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور، آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

منبع: تسنیم

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: