April 2024 21 / يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۱۶۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵
0
با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون، امین احمدی به عنوان مدیر عامل شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون معرفی شد.

امین احمدی به عنوان مدیر عامل شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون معرفی شد

محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه معارفه مدیر عامل شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون اظهار داشت: آقای احمدی از مدیران انقلابی، حزب اللهی، متعهد و متخصص بوده است که دارای اخلاق، پیشینه و عملکرد مناسبی می‌باشد.

شیخ حسینی تاکید نمود: عملکرد ایشان در حوزه‌های مالی و اداری استانداری و همچنین بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری گویای تجربه و تخصص ایشان است، همچنین پیشینه مثبت آقای احمدی در نهاد‌های وابسته به نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و نیز معاون مالی و پشتیبانی سازمان هلال احمر دلالت بر توفیقات مدیریتی ایشان است.
وی تصریح نمود: آقای احمدی با توانمندی و اخلاق و روحیه مناسب می‌توانند تداوم عملکرد رو به ترقی شرکت را حاصل نمایند، شرکت طی دوره مدیریتی آقای معصومی عملکردی مناسب داشته است و در دوره مدیریتی جدید نیز همکاری مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و نیز تلاش و اهتمام همکاران شرکت می‌تواند موجبات توفیقات جدید شرکت را فراهم نماید.

این مقام بانکی خاطر نشان کرد: آقای آرمین معصومی در مسئولیت جدید در راس هرم مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون قرار گرفته است، حضور ایشان در مرکز می‌تواند در پیشبرد برنامه‌ها و ارتقای سطح عملکرد شرکت موثر واقع شود. ایشان همچنین مطابق تاکیدات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر لزوم حضور مشاور مردمی در دستگاه‌های تابعه به عنوان مشاور مردمی مدیر عامل بانک توسعه تعاون واجد مسئولیت‌هایی می‌شوند.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون خاطر نشان کرد: انتخابات رویداد مهم کشور است که اعضای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با آرای مردم مشخص می‌شوند. حضور در انتخابات وظیفه اخلاقی و شرعی همه ما است، علاوه بر حضور شایسته است تا سایرین و اطرافیان نیز به این امر مهم دعوت نماییم، ما به عنوان کارگزاران می‌توانیم مطابق جهاد تبیین، عزیزان و اطرافیان را به حضور شکوهمند در انتخابات دعوت نماییم، انتخابات پیش رو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، به فرموده مقام معظم رهبری انتخابات شکوهمند می‌تواند موجب اقتدار و امنیت کشور باشد. حضور شکوهمند مردم و انتخابات پرشور می‌تواند ضمن مشارکت بهینه مردم در تعیین سرنوشت کشور و ارتقای نظام تصمیم سازی و تصمیم گیری موجب گردید نقشه‌های شوم دشمنان انقلاب اسلامی و کشور‌های متخاصم بر آب گردد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: