April 2024 21 / يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۱۹۰
۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰
0
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: مقرر شده است که سازمان تامین اجتماعی با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم به سامانه یکپارچه بیمه سلامت بپیوندد.

قول تامین اجتماعی برای پیوستن به سامانه یکپارچه بیمه سلامت

محمدمهدی ناصحی٬ مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: طی جلساتی که بین سازمان بیمه سلامت با سازمان تامین اجتماعی برگزار شده اند، مقرر شده است که این سازمان با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم به سامانه یکپارچه بیمه سلامت بپیوندد. سازمان تامین اجتماعی قول مساعد داده است تا این امر هرچه زودتر محقق شود.

وی بیان کرد: آخرین پرداختی‌های بخش دولتی و دانشگاهی تا مهر در حال واریز هستند و بخش سرپایی نیز تا آبان پرداخت شده است. منتظر پرداختی‌های آذر خواهیم بود. در داروخانه‌ها نیز سهم سازمان در دی در حال پرداخت است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید کرد: هزینه بیماران سرطانی و صعب العلاج تا ۷۰ درصد تحت پوشش بیمه سلامت ذیل صندوق بیماران خاص قرار گرفته است.

ناصحی بیان کرد: مراقبت‌های اولیه و پیشگیری از اقدامات اولویت‌دار محسوب می‌شوند. امیدواریم مصرف غیر منطقی دارو با برنامه ریزی‌های انجام شده کاهش پیداکند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران اضافه کرد: درمان اتباع خارجی که دارای کارت اقامت هستند٬ رایگان است و در این خصوص دانشگاه‌های علوم پزشکی در هنگام درمان بیماران بستری در بیمارستان‌ها همکاری لازم را داشته اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: