April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
با هدف بهره مندی فعالان صنعت پتروشیمی از خدمات برتر بانکی صورت گرفت
کد خبر: ۴۱۰۳۹۳
۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
0
طی مراسمی با حضور دکتر سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر و جمعی از مدیران ارشد صنعت پتروشیمی کشور؛ شعبه شهید تندگویان این بانک در منطقه ویژه ماهشهر افتتاح شد.

افتتاح شعبه شهید تندگویان بانک شهر در منطقه ویژه ماهشهر

به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی در این مراسم با اشاره به تعامل نزدیک بانک شهر با فعالان صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، گفت: افتتاح شعبه شهید تندگویان بانک شهر در منطقه ویژه ماهشهر که به قطب صنعت پتروشیمی معروف است، با هدف بهره مندی این صنعت از خدمات برتر بانکی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه نظام بانکی نقشی مهم در توسعه و ارتقاء صنعت پتروشیمی دارد، افزود: بانک شهر طی دو سال گذشته کمک به رشد و توسعه صنعت پتروشیمی را به عنوان یکی از سیاست‌های مهم خود معرفی کرده و از تمامی ظرفیت‌ها برای پیشبرد اهداف این صنعت استفاده می‌کند.

دکتر احمدی با اشاره به اینکه درآینده نزدیک، چسبندگی پایدار و شراکت استراتژیک میان شبکه بانکی به نمایندگی از بانک شهر با صنعت پتروشیمی شکل خواهد گرفت، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با بسط خدمات در حوزه ارزی، ریالی و بانکداری الکترونیک رضایتمندی فعالان این صنعت را کسب کنیم.

مدیرعامل بانک شهر در پایان با بیان اینکه، صنعت پتروشیمی یکی از صنایع مزیت دار کشور نیازمند حمایت و استفاده از خدمات برتر بانکی است، تصریح کرد: منطقه ویژه ماهشهر در این حوزه از جایگاه ویژه و ظرفیت‌های فراوانی برخوردار بوده و قطعا کمک‌های بانک شهر می‌تواند زمینه شکوفا شدن این صنعت را در کشور، بیش از پیش فراهم آورد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: