April 2024 22 / دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۵۵۲
۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۰
0
وزارت دفاع آمریکا به تازگی گزارشی منتشر کرده است که نشان می‌دهد آمریکا به فناوری فرا زمینی‌ها دست نیافته است.

گزارش پنتاگون درباره حقیقت دستیابی آمریکا به یوفو‌ها

در گزارشی که دیروز جمعه توسط وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) منتشر شد، هیچ مدرک یا نشانه‌ای دال بر وجود بیگانگان فرازمینی یافت نشده است.

براساس گزارش واشنتگن پست، این گزارش تایید می‌کند که پس از بررسی طولانی‌مدت فعالیت‌های دولت آمریکا در رابطه با اشیاء پرنده ناشناس یا موجودات بیگانه، هیچ مدرکی مبنی بر بازدید موجودات هوشمند فرازمینی یا بازیابی فضاپیمای سقوط کرده وجود ندارد.

این نتیجه گیری منطبق با تلاش‌های قبلی دولت آمریکا برای ارزیابی صحت ادعا‌هایی است که برای دهه‌ها توجه عمومی را به خود جلب کرده است.

تیم فیلیپس، مدیر دفتر پدیده‌های غیرطبیعی پنتاگون (AARO)، اخیراً گفت: این گزارش که داده‌های چند دهه گذشته را بررسی می‌کند، نشان می‌دهد که هیچ مدرک قابل تأییدی دال بر رویت هر گونه فعالیت شی پرنده فرازمینی ناشناس (UAP) پیدا نکرده است.

در گزارش پنتاگون آمده است که هیچ مدرک قابل تاییدی مبنی بر دسترسی دولت یا صنعت خصوصی آمریکا به فناوری فرازمینی وجود ندارد. فیلیپس تاکید کرد که هیچ اطلاعاتی به طور غیرقانونی یا نامناسب از کنگره پنهان نشده است.

این گزارش که به سفارش کنگره تهیه شده است، می‌افزاید: تمام تلاش‌های تحقیقاتی، در تمام سطوح طبقه بندی، به این نتیجه رسیدند که بیشتر مشاهده ها، اشیاء و پدیده‌های معمولی و نتیجه شناسایی نادرست بوده اند.

فیلیپس گسترش صحبت‌ها در مورد چنین فعالیت‌هایی را که به تالار‌های کنگره آمریکا رسید، به «ادعا‌ها و گزارش‌هایی نسبت داد که در آن گروهی از افراد ادعا‌های نادرستی را که در طول چندین دهه از دیگران شنیده بودند تکرار کردند».

او ادعا کرد که اکثر افرادی که این اتهامات را مطرح می‌کنند بدون قصد یا هیچ تلاشی برای گمراه کردن افکار عمومی این کار را انجام دادند. بسیاری از آن‌ها حقیقت رویداد‌های واقعی را اشتباه تعبیر یا برنامه‌های حساس آمریکایی را به اشتباه به عنوان مرتبط با بشقاب پرنده‌ها برداشت کرده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: