April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۶۵۳
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
0
با مشارکت در «جشنواره پذیرنده ملی» بانک ملی ایران همه می توانند از مزایای خاص و ویژه آن بهره مند شوند.

با مشارکت در «جشنواره پذیرنده ملی» از مزایای ویژه آن بهره مند شوید

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با بیشترین تعداد دارندگان کارت بانکی در کشور و شبکه گسترده پشتیبانی در سطح ملی، سعی دارد در قالب «طرح پذیرنده ملی» به نیازمندی‌های متنوع مشتریان خود پاسخ دهد.

جشنواره “پذیرنده ملی” یکی از طرح‌های جدید بانک ملی ایران است که در دو بخش برای دارندگان تمامی کارت‌های شبکه بانکی کشور و دارندگان دستگاه‌های کارتخوان بانک ملی ایران برگزار می‌شود و هر کدام می‌توانند از جوایز و بسته‌های تشویقی، خدماتی و متمایز این بانک استفاده کنند. پرداخت تسهیلات ویژه تا سقف۵۰ میلیارد ریالدر این طرح دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می‌توانند برای ورود به جشنواره با حداقل ۳۰ میلیون تومان تراکنش ماهانه (POS) علاوه بر بهره مندی از بسته‌های کاربردی، از تسهیلات ویژه تا سقف ۵۰ میلیارد ریال با نرخ مصوب و یا تسهیلات ۲ میلیارد ریالی بدون سود و کارمزد و هر ماه ۱۰ کمک هزینه ۱۰ میلیارد ریالی خرید خودرو به قید قرعه (هر ۱ میلیون تومان ۱ امتیاز) شرکت کنند.

۹۵ جایزه ۱۰۰ میلیون ریالیجشنواره پذیرنده ملی برای دارندگان کارت‌های تمامی بانک‌ها نیز جوایز ارزنده‌ای را در نظر گرفته است.

تمامی دارندگان کارت بانکی، با هر یک از کارت‌های فعال خود در شبکه بانکی می‌توانند شانس خود را برای برنده شدن ۹۵ جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی در صورت خرید از طریق کارت‌خوان بانک‌ملی (سداد)؛ به قید قرعه با کسب حداقل ۲ امتیاز، (هر ۱۰۰ هزار تومان یک امتیاز) در هر ماه امتحان کنند.

برای شرکت در این جشنواره کافی است تا پرداخت‌های بالای ۲۰۰ هزار تومانی خود را از طریق ابزار‌های پذیرش (مانند کارتخوان، درگاه پرداخت و اپلیکیشن‌های پرداخت) شرکت خدمات پرداخت الکترونیک سداد انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات طرح، نحوه ارائه تسهیلات، شرایط و نحوه پرداخت اقساط، جوایز ویژه و تمام نکات مد نظرتان، می‌توانید به آدرس اینترنتی https://bmi.ir/landing/pazirandeh بانک ملی ایران مراجعه و از آخرین اخبار و اطلاعات این جشنواره آگاهی یابید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: