April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
مدیرعامل بیمه دانا در مراسم گرامی‌داشت روز مهندسی در شهرستان بابل:
کد خبر: ۴۱۰۶۶۶
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰
0
مراسم گرامی‌داشت روز مهندسی با حضور مسئولان و مقامات استان مازندران، در شهرستان بابل برگزار شد.

توسعه پایدار با نگاه ویژه به دانش مهندسی رُخ می‌دهد

به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در این مراسم که روز چهارشنبه شانزدهم اسفند‌ماه جاری با حضور دکتر رضا جعفری نایب رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، دکتر سیدمحمود میثاقی رئیس سازمان نظام مهندسی استان مازندران، اعضای هیئت‌مدیره و بازرس سازمان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از نقش و زحمات مهندسان سازمان نظام مهندسی شهرستان بابل، بر ضرورت حمایت و پشتیبانی از اقدامات این قشر فرهیخته در جامعه تأکید شد.

دکتر رضا جعفری نایب‌رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در این مراسم طی سخنانی، ضمن گرامی‌داشت روز مهندسی و قدردانی از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی این عزیزان، به تشریح انواع خدمات ارائه شده از سوی این شرکت به جامعه مهندسان کشور همچون بیمه‌های درمان، مسئولیت، مهندسی، عمر و پس‌انداز پرداخت و در ادامه، از مهندسان به عنوان پیش قراولان عرصه تحول تکنولوژی یاد کرد و اظهار داشت: تمام نیاز‌های اساسی و ابتدایی بشر مانند غذا، لباس، سوخت، حمل و نقل، فناوری‌های پیشرفته مانند رباتیک و ... با کار برد هوشمندانه دانش مهندسی برطرف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تحول تکنولوژیک و توسعه پایدار بدون نگاه ویژه به دانش مهندسی اتفاق نمی‌افتد، خواستار حمایت و پشتیبانی از خدمات راهبردی مهندسان شد و آمادگی بیمه دانا را برای هرگونه ارائه خدمات مناسب بیمه‌ای به این قشر فرهیخته اعلام کرد.

گفتنی است در این مراسم که حدود دو هزار نفر از اعضای خانواده بزرگ جامعه مهندسان استان مازندران حضور داشتند، رئیس و اعضای هیئت‌مدیره سازمان نظام مهندسی استان مازندران طی سخنانی، ضمن گرامی‌داشت روز مهندسی، از خدمات و تلاش‌های صادقانه مهندسان در رشد و پیشرفت جامعه قدردانی کردند. همچنین لازم به ذکر است، دکتر جعفری مدیرعامل بیمه دانا و هیئت همراه ایشان، در مراسم جشن سازمان نظام مهندسی این استان در شهرستا‌ن بابلسر نیز حضور یافتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: