کد خبر: ۴۱۰۶۷۳
۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۰
0
اولین قسمت از جشن شهر رمضان همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، سه شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه تهران تقدیم نگاه گرم مخاطبان می‌شود.

«جشن رمضان» در پارک لاله میزبان شهروندان

اولین قسمت از جشن شهر رمضان همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، سه شنبه ۲۲ اسفند ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه تهران تقدیم نگاه گرم مخاطبان می‌شود. این برنامه میزبان شهروندان تهرانی است که در مشاغل مختلف فعالیت می‌کنند تا از چالش‌ها و جذابیت‌های شغل خود بگویند و تجریبات خود را با مخاطبان برنامه و حاضران در جشن به اشتراک بگذارند.

همچنین در پایان هر برنامه نیز این افراد به عنوان شهروند خوب معرفی و از آنان تجلیل می‌شود.

ویژه برنامه جشن شهر رمضان با بخش‌های مختلفی از جمله نمایش طنز، موسیقی، خوانندگی و مسابقه‌های مردمی‌به مدت ۵۰ دقیقه از آنتن شبکه تهران تماشایی می‌شود.

برنامه تلویزیونی جشن «شهر رمضان» در شب‌های ضیافت الهی در پارک لاله با حضور پرشور عموم مردم تهران اجرا خواهد شد و بصورت زنده و مستقیم روی آنتن شبکه تهران سیما می‌رود.

برنامه قدیمی و ماندگار جشن شهر رمضان کاری از گروه اجتماعی شبکه تهران است که در ماه مبارک رمضان هر شب مهمان خانه مخاطبان می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: