April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۴۱۰۷۰۹
۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۵
0
شهردار منطقه ۹ از نهایی‌شدن توافق تملک اراضی پادگان جِی در راستای تغییر و تحول در فضای کالبدی محدوده شهرداری منطقه ۹ و افزایش سرانه‌های خدماتی ویژه شهروندان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

تملک اراضی پادگان جِی نهایی شد

سید محمد رحیم مرتضوی شهردار این منطقه، با توجه به اهمیت فضای کالبدی سطح منطقه گفت: در جهت تعیین وضعیت اراضی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح که در امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام (ره) قرارگرفته بود، کارگروه مشترکی از شهرداری منطقه ۹، سازمان نوسازی شهر تهران و سازمان املاک و مستغلات با مسئولین وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران جلسات متعددی را برگزار کردند.

وی گفت: نتیجه این جلسات، انجام توافق جهت تعیین تکلیف اراضی باقیمانده متعلق به وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح و همچنین ارتش جمهوری اسلامی ایران طی هفته گذشته بوده است. با نهایی شدن توافقات اخیر و انجام اقدامات لازم طرح تدوین شده جهت تصویب به شورای عالی شهرسازی و معماری ارسال خواهد شد.

شهردار منطقه۹ تاکید کرد: پروژه مذکور از این حیث دارای اهمیت است که با توجه به کمبود زمین در سطح منطقه و انجام این توافقات بخش اعظمی از زمین‌های در اختیار نهاد‌های نظامی آزادسازی شده و جهت ایجاد سرانه‌های خدماتی از جمله فضای سبز سطح منطقه، کلانتری، ایستگاه‌های آتش نشانی و سایر سرانه‌های خدماتی حسب نیاز و اولویت اقدام خواهد شد.

مرتضوی در پایان گفت: در آینده نه چندان دور شهروندان منطقه شاهد تحولات محسوس در چهره محدوده شهرداری منطقه۹ و توسعه‌های کالبدی منطقه به جهت افزایش سرانه‌های خدماتی خواهند بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: